Windows Vista Release Candidate 1

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod patrik94 9. 9. 2006 16:46

jika staci mi 768 mb ram na vistu alebo si mam kupit este jednu 512 ?
Intel q6600 2.4@3.6GHZ
Ram paměť: 4GB A DATA VITESTA EXTREME , 4 4 3 10
Základní deska: ASUS P5K PREMIUM SLI
Grafický adaptér: EVGA 8800 GT OC
Hardisk: WD 500 GB
patrik94
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P3k_ 9. 9. 2006 20:32

Ja mam 1,5 GB ram, vista si bere v klidu asi 30%. To je teda nejakych 0,5 GB. Ale ono to neni smerodatny, vista si vezme asi podle toho, kolik toho je k dispozici. Je zbytecny nechat pamet lezet ladem... Ale myslim, ze 512MB bude asi tak jako 256 pro XP.
P3k_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod patrik94 9. 9. 2006 20:36

uff tak v pohode som sa bal ze na mojom kompe nerozhybem vistu :D
Intel q6600 2.4@3.6GHZ
Ram paměť: 4GB A DATA VITESTA EXTREME , 4 4 3 10
Základní deska: ASUS P5K PREMIUM SLI
Grafický adaptér: EVGA 8800 GT OC
Hardisk: WD 500 GB
patrik94
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P3k_ 9. 9. 2006 20:40

No hejbat se bude, ale mozna bude potrebovat berlicky ;-). No myslim, ze to s tema HW narokama nebude tak zly, jak se vsude psalo.
P3k_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 9. 9. 2006 20:53

já mám 1GB a mám průměrně tak okolo 55% zabráno, takže by to na 750 jet mohlo :)

ale nemusí to všechno zvládat ;)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4daPeace 9. 9. 2006 23:29

dejvidek píše:Na mém muzeiním compu zabrala +/- 30min. (XP2000+,640MB RAM)
dejvj/quote]


Tohle nesnasim >:-[] >:-[] >:-[]

Proc by toto mel byt muzeini PC? :shock: Je snad nejaka aplikace, ktera autorovi nejede? :?: Muzeini je mozna tak P100, ale toto??? :idea:
4daPeace
Junior

Odeslat příspěvekod Sobca 10. 9. 2006 20:52

Instalace proběhla v pohodě. cca 45 min
Problémy nastali už při připojení na internet. Nebyla nalezena vůbec žádná síťovka v PCI zařízení a ve správci úloh se hlásily 2 neznámá zařízení(ona síťovka a TV karta).
Ani po instalaci nejnovějšího INTEL inf utility se nic nezměnilo, nezbylo tedy nic jiného než stáhnout originální ovladače z jiného pc a poté nainstalovat. Naštěstí NVIDIA má ovladače na visty přímo v nabídce, takže taky pohoda. NVIDIA control panel je vidět normálka. Akorát tv karta blbne na max. Integrovaná zvukovka má taky problémy. Nic jiného jsem osobně nezkoušel. zakys jsem na hoďku s tou TV kartou a to mě tak nas..... že jsem zkonstatoval, že ještě neexistuje pořádná podpora ovladačů na Vista, tak jsem to zformátoval a vrátil zpět XP.
Sobca
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod patrik94 10. 9. 2006 21:34

a keby upgradnem na semperona 64 tak si mam staihnut 64 bit verzi visty ?
Intel q6600 2.4@3.6GHZ
Ram paměť: 4GB A DATA VITESTA EXTREME , 4 4 3 10
Základní deska: ASUS P5K PREMIUM SLI
Grafický adaptér: EVGA 8800 GT OC
Hardisk: WD 500 GB
patrik94
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wojta 10. 9. 2006 21:35

4daPeace píše:Proc by toto mel byt muzeini PC? :shock: Je snad nejaka aplikace, ktera autorovi nejede? :?: Muzeini je mozna tak P100, ale toto??? :idea:

Já taky, takový počítač mám vlastně jako hlavní. Pokud nepočítám notebook. Muzeiní kousky byly vidět třeba na Bytefestu. :lol:

Rád bych si ty Visty taky zkusil, měl jsem naposledy Betu 1 a zrovna nějak extra mě nenadchnula.
wojta
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jcd7 11. 9. 2006 13:57

Mam otazku, nainstaloval som si Vistu RC1 na notebook Asus A6km q052 no nedari sa mi rozbehat grafika (Nvidia G7300) povodne ovladace na Xp podla mojich ocakavani nejdu tak som si stiahol z netu forceware 96.33 a zahlasi mi to hlasku ze nenasiel ziadne ovladace kompatibilne s aktualnym hardwerom. mate niekto skusenost s tymto problemom na tychto notebookoch, ktore drivery tam pobezia na tom?? Dik....
jcd7
Junior

Odeslat příspěvekod christian 11. 9. 2006 14:28

jcd7: zkusil jsi nechat ovladace vyhledat pres windows update?

jinak ja jsem vistu uspesne nainstaloval a je provozuschopna bez problemu na PIII 1.2Ghz 512MB RAM akorat na Aero si musim nechat zajit chut :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jcd7 11. 9. 2006 15:20

christian: Tak sa mi to nakoniec podarilo cez ten windows update... Dik
jcd7
Junior

Odeslat příspěvekod P3k_ 14. 9. 2006 20:43

Tak se mi konecne povedlo odstranit hned nekolik problemu najednou. Psal jsem tu o nefunkcnim windows update a problemech s https a ftp. hledal jsem na forech na microsoftu a vysledek se zahy dostavil: zkazil jsem si oci! :-D ne, ale reseni jsem nasel. tajemny prikaz
netsh int tcp set global autotuninglevel=disabled
vyresil vsechno. chodi zabezpecena komunikace (tim padem i windows update) a ftp uz konecne ukaze slozky! to mi dost pomohlo, odstranila se tim kupa problemu. ale porad jich jeste par ceka.
P3k_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obrbaz 16. 9. 2006 10:09

mám integrovanou zvukovku, ovladače jsou jen po xp, pls poraďte jak rozchodit zvuk pod vistou. název ovladaře je 1985WDM_3630
obrbaz
Junior

Odeslat příspěvekod harv 16. 9. 2006 20:13

Já mam taky integrovanou zvukovku a ovladače funguji bez problemu. :)
Zkoušels windows update?
harv
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků