Po instalaci Alcoholu smyčka restartů

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Pazy 20. 8. 2009 11:56

Zdravím,

mám velký problém. Chtěl jsem nahodit Alcohol 120% na vytvoření virtuální mechaniky, ale někde nastal kolaps. Po instalaci se to restartovalo a prakticky je to kolotoč. Vyjede tam modrá obrazovka, kde je něco napsáno o potížích ohledně změny sofwaru a hardwaru, pak tam jede nějaký krátký scan a restart znova. Nedostanu se do ani přes nouzový režim. Jak to stabilizovat a vyhodit ten Alcohol? Prosím pomozte! :-(

(Píšu z jinýho kompu)
Naposledy upravil Pazy dne 20. 8. 2009 12:40, celkově upraveno 2
Pazy
Junior

Odeslat příspěvekod t85m 20. 8. 2009 12:05

nenapisal si verziu a ani build tej visty.
ak mas instalacne dvd, tak daj z neho bootovat a zvol moznost opravit.
***
t85m
Junior

Odeslat příspěvekod MiliNess 20. 8. 2009 12:21

Opravná instalace nepomůže. F8-poslední známá funkční konfigurace. Je to problém buď s SPTD ovladačem nebo ovladačem virtuální mechaniky Alcoholu.
Pokud nepomůže ani toto, bude nutné ovladače odstavit prostřednictvím konzoly pro zotavení.
Hardwarová nezávislost znamená, že to neběží na žádném počítači.
MiliNess
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pazy 20. 8. 2009 12:39

F8-poslední známá funkční konfigurace - nepomůže. ...bude nutné ovladače odstavit prostřednictvím konzoly pro zotavení - jak se k tomu dostanu? hodil jsem do pc instalační DVD Vist, ale píše mně to max. kam chcete operační systém nainstalovat. Nevidím nikde možnosti opravit či něco podobného... je tam oddíl C - příkazy aktualizovat, odstranit, naformátovat, nový, aktualizovat ovladač a nic jinýho? Kam dál? 8-S
Pazy
Junior

Odeslat příspěvekod MiliNess 20. 8. 2009 13:08

Jsem zapoměl, že jsme ve fóru pro Visty. Spusť nástroj pro obnovení systému z CD. Informace najdeš zde:
http://windowshelp.microsoft.com/Window ... 29.mspx#EJ
Hardwarová nezávislost znamená, že to neběží na žádném počítači.
MiliNess
Pokročilý

Odeslat příspěvekod X-Perience 22. 8. 2009 11:45

A pri bootovani do nudzoveho rezimu Ti neponuka na spodu obrazovky vynechat nacitanie SPTD ovladaca ? Mam dojem ze to ide cez ESC klavesu. Potom odinstalovat Alcohol. Uz si presne nepamatam, ale opraviť to ide urcite aj cez bootovacie DVD Visty, ako to napisal MiliNess

Instaloval si na 99% 32-bit. ovladac virtualnej mechaniky na 64-bit.OS, alebo naopak.
Treba si pozriet co instalujes, pozor tak isto je to aj pri DaemonTools. Pozri si na aku verziu OS je urceny .

Inak Alcohol 120 - moc dobre skusenosti s nim namam, neviem ako u inych...
MB: ASUS P5K-E Wifi AP, CPU: Intel Core 2 Quad 6600 2,4 GHz /OC-3,13 GHz/, RAM: 4 GB DDR2 Kingston 1066 Mhz (5-5-5-15), VGA: Gainward GeForce 9800 GT, 512 MB, HDD: > 1 TB (syst. HDD -74GB,10.000 rpm)
X-Perience
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků