Problem s WIFI

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod sumo-- 7. 7. 2008 22:56

zdravim, mam Vista Home edition a mam problem s pripojovanim na internet. mam wifi router. problem je v tom, ze mi dost casto po nastartovani win, nepripoji sa mi na internet (neprideli mi ani adresu). V ovladacih paneloch\Asus Wlan Card settings musim musim zapnut polozku Radio State na On (neviem preco mi to vypina). nedeje sa to stale, ale dost casto.

poradte pls..

vdaka
sumo--
Junior


Odeslat příspěvekod sumo-- 7. 7. 2008 23:36

In this registry path, click the (GUID) subkey that corresponds to the network adapter that is connected to the network.

ako zistim ktory to je?
sumo--
Junior

Odeslat příspěvekod sumo-- 8. 7. 2008 00:06

hm.. gak som to dal do toho kluca, kde som mal IP sietovkz co sa pripajam na net. po tom ako som to tam vpisal, vyzera ze net uz ide,zatial :).. ale neako mi zblbol FireFox. skusim ho preinstalovat. hadam pomoze
sumo--
Junior

Odeslat příspěvekod sumo-- 8. 7. 2008 00:20

hm.. tak ten net este stale blbne.ked mam pusteny net, tak obcas vzpadava (odpoji, pripoji, odpoji.. atd.. potom je xvilu pripojene a zas).ako keby sa nemohol pripojit.
sumo--
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 8. 7. 2008 12:13

To už je zase zcela jiný problém:
1) rušení signálu; odstraň zdroj rušení; to může být cokoliv, od mikrovlnky po TV;
2) nekvalitní router; vyměň;
3) nekvalitní připojení; reklamuj u ISP.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sumo-- 8. 7. 2008 22:37

mame tu tri notebooky a dva idu bez problemov. problem je len s tym jednym. takze rusenie signalu by som vylucil. dnes som sa dozvedel ze to robilo aj ked bol nainstalovany winXP. takze problem bude bud v notasy alebo routri...
sumo--
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 8. 7. 2008 22:39

V tom případě reklamuj příslušný NB.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sumo-- 13. 7. 2008 23:01

hmm... to je az take vazne... :(
sumo--
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 13. 7. 2008 23:04

Jak jsi dopadl s reklamací?
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sumo-- 14. 7. 2008 22:32

zatial nieako. ten notas je mimo slovenska a je kupovany na slovensku. takze to bude xvilu trvat kym sa da reklamovat..
sumo--
Junior

Odeslat příspěvekod sumo-- 15. 7. 2008 17:00

tak na XP sa vraj bud nedalo pripojit k sieti, alebo dalo. ked sa ale pripojilo, tak net siel uz stale. nevypadoval ako teraz. .. Nenapada este niekoho nieco, cim by to mohlo byt??
sumo--
Junior

Odeslat příspěvekod sumo-- 15. 7. 2008 22:19

takze som prave zistil, ze to nie je Vista, ale XP a ma nainstalovane VistaMizer...omg.. si pripadam ako amater, ze som sa na to nekukol skor 8-S , takze skuism zalozit Theard na v XP..
sumo--
Junior

Odeslat příspěvekod l.balda 17. 7. 2008 09:03

mám podobný problém,koupil jsem nový PC s Vista premiun a také mi nefunguje net přez wi-fi ale na starém pc s XP jde nevíte někdo polopatě co to je IP a všechno ostatní jsem přepsal správně ale hlásí že kabel není pripojen díky L,Balda :-)
l.balda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 17. 7. 2008 11:13

sumo--:
cmd
winver
l.balda:
Nastavení sítě už tu bylo mnohokrát, hledej!
Viz např.:
viewtopic.php?f=956&t=1042405
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků