VISTA A GOOGLE EARTH

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod siem 21. 9. 2007 22:27

ahojte, ked sa snazim spustit spominanu aplikaciu, zamrzne mi notas- FS Amilo Pro V3515 a restartuje sa, ale s hlaskou v zmysle, ze sa nespravne vypol, viete mi poradit, chcel by som ten program vyuzivat, mam Vista Home Basic dodavana s notasom, dakujem
instaloval som uz z dvoch zdrojov, ale stale to iste, nepracuje pod tymto windows?
siem
Junior

Odeslat příspěvekod h-onzi-k 21. 9. 2007 22:35

Zkus se podívat do logů, třeba se tam něco dozvíš, mně to funguje pod WV dobře...
h-onzi-k
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 24. 9. 2007 08:32

Já taky používám Google Earth pod Vistama bez problémů, ale mám Home Premium. Tvůj problém bych spíše viděl právě ve verzi WV Basic, která je dost ořezaná i o některé multimediální funkce. Je docela možné, že GE vyžaduje pro své spuštění nějaký ovladač (funkci, aplikaci...), který prostě ve verzi Basic není a proto to havaruje. Další problém může být v HW výbavě notebooku, hlavně grafika.
tombas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirka44 24. 9. 2007 08:59

GoogleEarth má možnost volby- grafické režimy - OpenGL a Direct X. Zkuste změnit, třeba jeden z nich půjde.
jirka44
Junior

Odeslat příspěvekod siem 24. 9. 2007 21:32

dakujem, ale neviem kde to mam zmenit, mozte mi poradit?!
siem
Junior

Odeslat příspěvekod jirka44 25. 9. 2007 07:47

To opravdu nemohu, netuším totiž, jakou verzi používáte. Já to mám pod Tools->Option->View (GE verze3.0.0762)
jirka44
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 25. 9. 2007 12:43

Tady bude asi problém, protože nastavení se provádí v nástrojích až po spuštění aplikace GE, ale to tady právě nejde, pokud jsem dobře četl, aplikace se sekne po spuštění. Navíc si myslím, že tady problém nebude, zkusil bych otestovat HW na stabilitu a případnou chybovost např. v 3DMark06 apod.
Pokud by byla ta možnost, zkusil bych na ten notebook nainstalovat vyšší verzi Vist (Home Premium, Ultimate) a pak zkusil GE, jestli pojede.
tombas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j.a.r 27. 9. 2007 11:37

ve start menu si muzes vybrat jestli se ma google earth pustit v dx nebo gl modu tak to zkus
j.a.r
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod siem 27. 9. 2007 11:50

dakujem, uz som nato prisiel, v exe subore som dal moznost spustat v rezime kompatibilnom so systemom W XP SP2 a slape to dobre
siem
Junior

Odeslat příspěvekod j.a.r 27. 9. 2007 19:49

ja kompatibilitu pouzivam taky dost casto, ale zrovna google earth ji nevyzaduje :?: :!: :?: :!:
j.a.r
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků