OKI MC332dn

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Radster 28. 7. 2015 10:14

Zdar mistři tiskaři. Jak se vám pozdává nabídka na tuto tiskárnu, kde s nabízeným cashbackem se dostaneme na cenu lehce nad 4 tis navíc s 3-letou zárukou? Tiskárnu využívám už jen pro občasný tisk (max desítky listů za měsíc) a moje současná Canon MG5150 spotřebuje mnohem více náplně na čistění než na tisk a navíc těď nějak začala stávkovat, takže potřebuji pořešit novou :-) . Díky všem za případné názory. Chci určitě multifunkci a možnost barevného tisku => i přes vědomí nedostatků vyplývající z multifunkčních tiskáren..
Radster
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AndrewSimek 29. 7. 2015 15:06

OKI je všeobecně dobrá značka, kterou většina moc nevnímá. V práci máme už asi 3tí stroj (vždycky se prodal před repasí na 100tisících stran), ten Cashback je dobrá věc, i když bejvaly lepší cashbacky. Já jsem koupil před cca rokem C531 za 5.500 a dostal cashback 2.800, čímž jsem za cca 2,5k dostal prostě TOP tiskárnu a max.spokojenost

Ta 3ojková řada je super, leč nemá velkokapacitní tonery. I tak se to ale vyplatí - neorigo tonery tisknou za hubičku. Nehlučí, je rychlá, papíry se nezasekávaj. Mám zkušenost s Canonama, Samsungem a Oki která je nejvíc cena/kvalita.
AndrewSimek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cejdap 11. 8. 2015 11:50

Mám MC342, ale nejsem s ní spokojen. Toner vydrží asi polovinu toho co udávají. Orig. toner je drahý. Nedá se koupit větší toner. Při barevném tisku to vychází pomalu na 5 Kč na stránku.
Jo a válec (drum unit) má vydržet až 30 000 stránek černobíle (20 000 barevně), tak mi to vachází tak na 16 000 stránek z toho 70 - 80 % černobílý tisk.
Když nastaví šetření toneru, tak mám pocit, že to nemá skoro "žádný" vliv na počet výtisků.

Mám dojem, že lépe vychází tisk až u 352, která má jiné tonery.
cejdap
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků