HP B-206a Tiskne bílé papíry

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Semi33 5. 2. 2013 16:59

Zdravím všechny čtenáře,

mám problém s tiskárnou, zprvu vynechávala jakoby docházela barva...a poté už šli jen prázdné papíry. Tak jsem šel doplnit náplň a tiskárna pořád tiskne prázdné papíry, zvuky vydává jako kdyby tiskla normálně. Tiskárna je v provozu cca 1-2x týdně. Barevné náplně také docházejí, ale pokud dám tisk barevně tak tiskne růžově..

děkuji za rady
Naposledy upravil Semi33 dne 5. 2. 2013 17:02, celkově upraveno 1
Semi33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 5. 2. 2013 17:00

Origo náplně?
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Semi33 5. 2. 2013 17:14

Tiskárna je stará cca 1 rok. Jedenkrát jsem to ní koupil neoriginální náplň cca před 4měsíci. Od té doby máme náplň originálním a doplňujeme ji origninálním inkoustem
Semi33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 5. 2. 2013 18:53

Semi33 píše:Tiskárna je stará cca 1 rok. Jedenkrát jsem to ní koupil neoriginální náplň cca před 4měsíci. Od té doby máme náplň originálním a doplňujeme ji origninálním inkoustem


Ještě jsem neviděl že by dodávaly i originální plnící sady.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Semi33 6. 2. 2013 09:06

Máme koupenou tuto cartridge: http://originalni-tonery.heureka.cz/hp- ... e/#section a plnící sadu máme tuto: http://www.uni-plus.sk/product_info.php ... dmboh1h7v2 kupujeme jí v kamenné prodejně, která se specializuje pouze na prodej náplní, tam nám také cartridge doplňují. Při posledním tisknutí došla barva úplně, až pak jsme ji nechali doplnit, nemůže být problém v tom?
Semi33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 6. 2. 2013 09:32

To je ale neorigo ;) Tam může být problém.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Semi33 6. 2. 2013 10:01

Aha, takže originální inkoust se nedá nikde koupit? A co stím tedy teď můžu dělat?
Semi33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 6. 2. 2013 14:44

Můžeš koupit originální cartridge.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod soban 6. 2. 2013 15:17

Koupit originál a pokud jsi tu hlavu neměl dlouho bez ingoustu mělo by to být snad OK.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod N3RF 6. 2. 2013 18:10

Moje Deskjet D 1600 než začne tisknout, tak vyhodi 1 až 4 prazdne papiry :D Je to prostě veselá kopa.
N3RF
Junior

Odeslat příspěvekod Martin627846 6. 2. 2013 20:59

Naplnit inkoustovou kazetu tak aby tiskla má svoje pravidla a není to vůbec jednoduché. Tiskem bez inkoustu v tiskové hlavě velice riskuješ spálení trysek. Trysky se totiž průchodem inkoustu zároveň chladí, bez inkoustu se upečou. U této tiskárny jedině originál nebo přejít na Canon, tam jsou alternativy za pár korun a fungují!
Martin627846
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků