Zdroj vzal sebou desku - reklamace?

Vše o základních deskách

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod gainward 12. 2. 2007 19:16

MEL JSEM ZDROJ,KTEREJ VYHOREL A VZAL ME AJ DESKU,KTEROU MAM SOTVA TRI DNY!!!ZDROJ JE JESTE V ZARUCE,TAK JSEM HO SEL REKLAMOVAT,ALE NEVIM CO S DESKOU!!!NEBYLA ZROVNA LEVNA A DIKY ZDROJU SE POSKODILA TAKE!!!OBA KOMPONENTY JSOU ZAKOUPENE V JINEM OBCHODE A SU Z TOHO PAF,TAK HLEDAM DOBROU DUSI,KTERA BY ME MOHLA PORADIT!!!!!!DIKY ZA ODPOVED. LÁĎA[/b]

// JakubL - upraven název, pročti si Tipy, jak napsat správný titulek
gainward
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lexx 12. 2. 2007 19:22

Jen podotknu, že jsi tam ještě zapomněl dát tag [ b] a nejlépe třikrát větší písmo...

EDIT: ...a červené :-)

EDIT2: http://business.center.cz/business/prav ... zneni.aspx
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metla23 12. 2. 2007 19:31

Zobrať matičnú dosku a reklamovať .A hlavne ani slovo o tom že di dosku odpálil zdroj.
Alebo si náhradu škody uplatnovať od výrobcu zdroja. Na to sa informuj v predajni kde si zdroj kúpil.
Pamatám sa na aféru zo zdrojmy MOREX ,výrobca uhradil všetky škody sposobené ich zdrojmy.
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 12. 2. 2007 20:00

Uz ti tady poradili tak by me jen zajimalo jaky to byl zdroj (znacka a vykon) a co vsechno si mel v pocitaci?
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gainward 13. 2. 2007 15:18

zdroj red star 420W ,2 mechaniky,4 DDR 400,harddisk sata 250GB,procesor AMD Athlon 3700+,grafika ATI 1950 pro,deska asus a8m32-sli deluxe, disketovka a to vsjo!!! :shock:
gainward
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JIV 13. 2. 2007 15:22

SI SI isty ze to zobralo len dosku? co cpu, grafika, ram a disk?
JIV
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kurcatovium 13. 2. 2007 15:23

njn, dobré pc a zazděné "kvalitním a tichým" 420W zdrojem :?
kurcatovium
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 13. 2. 2007 15:46

Tak to dopadá... raději si připlatím za pořádnej zdroj, než abych měl tichý PC a pak tohle.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tučňák 13. 2. 2007 17:20

No nevím, s tou tvou reklamací desky bych to neviděl tak růžově..Pokud si jim řekl, že ti to odpálil zdroj. Můžou ti taky říct, že si s tím prostě neodborně zacházel a že se na takové jednání nevztahuje reklamace atd atd...
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod socket 13. 2. 2007 23:33

ked je ta doska zla tak mozno by som ju kupil... kebyze je procesor zly tak aj ten
socket
Junior

Odeslat příspěvekod gainward 15. 2. 2007 15:26

Jestli mě to vzalo aj jiné komponenty,tak to zjistím,až budu mít zdroj a hlavně desku!!!Nevalila mě klávesnice,tudíš jsem usoudil,že je hyn deska!Zbytek zjistím až později :cry:
gainward
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gainward 15. 2. 2007 15:28

A že mě desku odpálil zdroj,tak to jsem nikde ani nemukl-nejsu zase na bednu,abych to přiznával!!
gainward
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qwertus 15. 2. 2007 15:44

no ja nevim, oni nejsou dementi a technici to urcite poznaj a aby ti jeste nezapocitali neopravnenou reklamaci...
qwertus
Junior

Odeslat příspěvekod Tučňák 15. 2. 2007 15:57

No právě, dementi určitě nejsou..ale maximálně ti to neuznají
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gainward 16. 2. 2007 15:06

To vím že dementi nejsou,ale za pokus to stojí!V horším případě bych to skusil s reklamací přes firmu co jsem měl zdroj a jak ani tam bych neuspěl,tak vyhodím další čtyry tácy za novou desku!!!!
gainward
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků