Zkušenosti Corsair Flash Voyager

Pevné disky, CD, DVD a BR mechaniky, USB flashdisky, paměťové karty a další

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kamil2268 9. 2. 2007 07:11

Dejte sem někdo zkušenosti, ale i zápory tohoto flash disku :D
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aviatik 9. 2. 2007 07:26

mám ho už asi 2roky, koupil jsem ho na základě testu které byly v computeru.Jsem s ním plně spokojen. prozatím jsem nezjistil žádné negativa. Toto je pouze má osobní zkušenost nenáročného uživatele.
aviatik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jack kingmaster 9. 2. 2007 08:56

Nemám osobní zkušenost ale viděl jsem test vaření v konvici mrazení v lednici jezdění avii a osobákem dupání po tym nohou.... znovu vaření ve vodě a nakonec test a data v pořadku myslim že uděláš velmi dobře když to koupíš také se chystám ho koupit muj stary kingston už nema ani krytku :) :wink: čili ber
MB: gigabyte M52LS3,CPU:AMD Athlon 64X2 EE 4400+,RAM A-data Vitesta extreme X512MB 800mhz,GPU ATi RADEON X1550 512MB,Zdroj Fortron 350W
chlazení case: nanoxia FX 80X80>ted Noctua 80X80 1300ot/min.
jack kingmaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod w.a.l.k.e.r 9. 2. 2007 09:01

Nazdar. Už ho mám asi půl roku a je v poho,zatím s ním nebyl jediný problém a to jsem ho už vykoupal. Jediná jeho nevýhoda je, že gumová krytka se časem roztáhne a umí se ztratit. Takže asi tak. Měj se...
w.a.l.k.e.r
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sartori 9. 2. 2007 09:15

nebrat... po mesici ztracena krytka, navic ten kram v sobe ma usb hub, cili s nim maji problemy nektera zarizeni (treba dvd playery s usb)
--sartori
sartori
Junior

Odeslat příspěvekod aisicek 9. 2. 2007 09:20

Mam 1GB verziu asi rok a chodi uplne bez problemov. Skusal som ju uz aspon na 30 pocitacoch a vsade v pohode. Krtyku som tiez nestratil, pevne drzi tam kde ma. Skoda ze 1GB verzia je pomala na ReadyBoost vo Viste.
Athlon X2 5000+, 8GB DDR2 A-data, MB Asus M3A78-T, Radeon 3870, Asus D2X sound, Raptor 74GB, WD 500GB, WD 1TB, Logitech G5, Logitech G15, QuickCam Sphere MP, Samsung 2343B 2048x1150 DVI, Windows 7 x64
aisicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamil2268 9. 2. 2007 14:03

Ok takže to kupuju :mrgreen:
Máte nějaký dobrý obchod kde je za lacino??
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod McHine 9. 2. 2007 21:47

McHine
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caderom 9. 2. 2007 22:07

habanr z diskuze CZC u 16GB disku píše:Pozor!! Tento disk používá MLC technologii a je proto velmi ...

Upozorňuji, že tento disk je plánovitě navržen jako velmi pomalý a určitě se na něj nevztahují rychlostní specifikace uváděné v recenzích pro jiné velikosti. Corsair totiž u těchto disků přešel na méněcenou technologii flash nand MLC, které má oproti technologii SLC používané u jiných velikostí následující nevýhody: zápis je 3x až 6x pomalejší, životnost je asi 10xmenší (počet zápisových cyklů), spolehlivost zápisu je obecně nižší. Bohužel to vypadá, že Corsair technolgii MLC s postupem času použije i na menší disky serie Voyager... /quote]
*Machi* z diskuze CZC u 16GB disku píše:Re: Pozor!! Tento disk používá MLC technologii a je proto ve...

http://www.houseofhelp.com/forums/showt ... 506&page=2
Ta­k tady bohužel píšou, že brzy přesunou celou produktovou řadu Flash Voyager na MLC. Dokonce většina je údajně přesunutá už teď!
Takže by to asi chtělo nakoupit zavčasu, dokud jsou u nás na skladech starší verze...
a/quote]

Link zde
Caderom
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamil2268 10. 2. 2007 07:24

Tak to je v pr...!ale ja jsem to pochopil tak, ze to daji jen do 8 a 16 gb verze :x
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kamil2268 11. 2. 2007 07:31

Tak,ma uz nekdo koupenou flasku?ja ji mam uz obednanou :lol:
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tpikalek 11. 2. 2007 07:59

Mám Voyager asi rok a už mám třetí - u prvního se začal hýbat konektor (viděl jsem už i úplně upadlý - moc nedrží) a u druhého se nějak zničila paměť (někdy nešlo zapisovat). U prvních dvou upadávala krytka, ale u třetího je již nějaká nová, má uvnitř takové dva "zobáčky" a drží fakt dost. Případně pokud byste ji ztratil, Corsair posílá poštou krytky zdarma :wink:
tpikalek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kaa 11. 2. 2007 08:33

Měl jsem 1G asi 10 dní. Potom se začal při práci sám odpojovat a nešel ani přeformátovat. Za týden mi končí reklam. lhůta, tak uvidím, jak se bude chovat nový.
Kaa
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků