UV neony + modrý neony = jaká barva převládá ???

Skříně a zdroje, úpravy počítačových skříní, chlazení, odhlučnění

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod homie 1. 4. 2008 16:53

Nazdárek chci si vytunit case a mám v ní teď 2 modrý neony revoltec http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=38639 a k tomu sem si koupil UV citlivý plexisklo a k němu bych chtěl koupit UV neony revoltec http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=38642 a chtěl bych aby to svítilo pořád pěkně modře. Dotaz zní jestli ta modrá půjde pěkně vydět v celý case a "přesvítila ty UV samozřejmně aby také svítilo plexisklo ? Nebo jestli ty UV "pokazí" tu modrou :?:
Asus Striker Extreme, C2D E6700, GeForce 8800 GTX, 2 GB DDR2 800 Mhz Geil, Thermaltake big water 735, Corsair HX620W, 250 BG HDD Seagate, Aerocool aeroengine Jr- BK., G5 Logitech, 19" LCD, 5.1 logitech X-540.
homie
Junior

Odeslat příspěvekod Bibendum 1. 4. 2008 17:52

Jestli to chápu dobře, tak tam chceš mít UV blbůstky i klasický osvětlení. No nevím já to vydím tak, že bych tam dal buď to nebo to druhý. :)
Kdyby architekti stavěli domy tak, jak programátoři dělají programy, dokázal by jediný datel zbořit celá města.
Bibendum
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dodo677 1. 4. 2008 18:30

Bibendum píše:Jestli to chápu dobře, tak tam chceš mít UV blbůstky i klasický osvětlení. No nevím já to vmb]y[/b]dím tak, že bych tam dal buď to nebo to druhý. :) /quote]

Už sem to psal na fórum PCtuningu....já to budu řešit přepínačem....prostě si to přepnu na barvu na kterou budu mět chuť..... :wink:
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod homie 1. 4. 2008 18:57

Jasný taky sem psal na PCT a díky.
Asus Striker Extreme, C2D E6700, GeForce 8800 GTX, 2 GB DDR2 800 Mhz Geil, Thermaltake big water 735, Corsair HX620W, 250 BG HDD Seagate, Aerocool aeroengine Jr- BK., G5 Logitech, 19" LCD, 5.1 logitech X-540.
homie
Junior

Odeslat příspěvekod asta 2. 4. 2008 02:14

Nedavaj si tam nic, kup si >1mm hrubu bocnicu, odhlucni disky a nechaj pocitat seti/folding/yeti@home :wink:
There is no light without darkness.
asta
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků