Herní PC / 50k / classic

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Osiris123 12. 10. 2018 17:54

POZADAVEK (NE)HLUCNOSTI
Classic

UCEL PORIZENI SESTAVY
Hraní her i ve VR

FINANCNI LIMIT
50k

OPERACNI SYSTEM
Mám Windows 10

SESTAVITE SI PC SAMI?
Ne, nechám to na czc nebo alzu

BUDETE TAKTOVAT?
Ne

MONITOR + JEHO ROZLISENI?
FullHD BenQ RL2455HM, v budoucnu možná koupím nový

KUPUJETE I PERIFERIE, NEBO JEN HOLOU SKRIN?
Jen skříň

Ještě teda pár dodatků k tomu. Procesor chci od intelu, grafiku msi rtx 2080, 16GB ram a 1TB SSD disk, HDD nepotřebuju. Doufám, že se vejdeme do finančního limitu. Děkuju za návrhy
Osiris123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 13. 10. 2018 12:57

Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 15. 10. 2018 13:33

Ja bych pro i7 uplne nutnost nevidel, pokud nejde o PC na streaming ... a na streaming bych pockal na i9 9900k a adekvatne navysil budget. Z toho duvodu jsem si dovolil vytvorit jiny navrh ve kvalitnejsi skrini s vetsim vnitrnim prostorem a lepsi ventilaci, coz RTX 2080 urcite oceni nizsi hlucnosti a nizsimi teplotami.

Dale jsem osadil vydareny Crucial MX500 a operacni pameti s frekvenci 2666MHz, nebot predpokladam, ze tazatel nechce taktovat ani pametovy radic.

Jako celek jsem se, hlavne diky pouziti o neco levnejsiho procesoru, dostal i cenove niz. Napadla mne kombinace 500GB SSD a 2TB 2,5" plotnoveho disku, ktera by se do rozpoctu hrave vesla, ale protoze tazatel vyslovene chce 1TB SSD, nechal jsem to tak.



48.204,- Kc
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 15. 10. 2018 14:09

Nahodit XMP je taktování ? :hm :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Osiris123 15. 10. 2018 20:16

No streamovat nehodlám. Ale na VR je imho lepší procesor, nebudu taktovat nic. A 1TB SSD disk chci určitě, teď mám 120GB SSD + 1TB HDD a HDD mám zaplněný lehce přes polovinu, proto bude pro mě ideální mít jen jeden disk a to SSD. Spíš mě teď trápí to, že nejsou procesory a je otázkou jestli sestavu objednat a čekat nebo počkat na procesory a pak objednat sestavu.
Osiris123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 15. 10. 2018 20:18

Procesory mám.

-

Python.p píše:Nahodit XMP je taktování ? :hm :)


Do tehle debaty bych se poustel nerad. Reknu k tomu jen tolik, ze jsou mi znamy pripady, konkretne u techto Corsairu, byt v jine barve, kdy to s B360 proste nejelo vic nez tech 2666, ktere jsou oficialne podporovane. Pritom se Z370 deskou 3400 v pohode.

Ciste z toho duvodu jsem to pojal, jak jsem to pojal. (Na druhou stranu ano, na tech 2666 by jely i ty Corsairy, ale tech par desetikorun priplatku mi prislo skoda.)
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků