Maxthon

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod MirekDream 8. 3. 2016 16:26

Dobrý den, mám dotaz ohledně tlačítka zpět přes myš. Mám prohlížeč maxthon v 4.4.8.1000. Hlavní stránku mám nastavenou na seznam.cz. Od včerejška mě přestalo fungovat tlačítko zpět přes myš a to hlavně na úvodní stránce seznamu. Kliknu na úvodní stránce na odkaz a ten se otevře, ale už nejde dát zpět na úvodní stránku. Co mám odkazy v oblíbeních tak tam tlačítko zpět funguje. Nevíte kde muže byt problém. Dík za pomoc.
MirekDream
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 8. 3. 2016 16:51

Aktuální MX4 je 4.9.1.1000. V ní funguje zpět na myši bez problémů. Otestuj si chování v portable verzi.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekDream 8. 3. 2016 19:19

Zdravím, tak jsem to zkusil otestovat v portable verzi ale i tady tlačítko zpět nefunguje. Já už tedy nevím v čem je problém. Nemam něco zapnout nebo vypnout v maxthonu a co ABP? Zkoušel jsem internet explorer a tam vše funguje.
Ještě mě přestalo fungovat rolování stránky. Ono to rolování funguje, ale musím na stránku kliknout a pak vše funguje. Nevíte v čem muže byt problém.
MirekDream
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 9. 3. 2016 12:11

Zkus přeinstalovat ovladače k myši.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 9. 3. 2016 12:28

V případě používání ovladače třetí strany bych se spíše poohlédl po aktualizované verzi, popř. ovladač kompletně odinstaluj a ověř chování s generickým systémovým.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků