Problém s mailem na seznamu

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Evandro 3. 12. 2010 23:55

Ahoj, poslední dobou se mi zdá, že se mail na seznamu chová nějak divně. Nejvíc mě z toho štve, že když posílám mail s přílohou, tak někdy se stane, že se odešle pouze text, ale příloha ne. Když to zkusím znovu, tak už to jde. Není to nijak extra velký problém, ale člověk potom vypadá za idiota, když posílá maily na dvakrát. Nicméně je zajímavé, že tohle se stane ne vždy, někdy to funguje v pohodě a někdy nastává zmiňovaný problém. Poslední dobou se mi i začala objevovat zpráva, že mail se nepodařilo odeslat (i když posílám jen čistě text) a tak ho musím odesílat až na podruhé. Dřív jsem takové problémy vůbec neměl, je to otázka asi tak posledního týdne. Máte někdo podobné problémy nebo je chyba jen u mě?

P.S. V prohlížeči by problém být neměl, stabilně používám Chrome, ale stejný problém jsem měl i ve Firefoxu.

Předem díky za rady :-)
Evandro
Junior

Odeslat příspěvekod kaspara 3. 12. 2010 23:59

Jo, taky jsem to zaregistroval. Rekl bych, ze je chyba na strane Seznamu. Vsiml jsem si, ze kdyz se email napise rychle, tak se to odeslat podari. Ale kdyz se pise delsi dobu a alespon jednou probehne to automaticke ulozeni, tak pak to uz odeslat nejde.
Snad si toho soudruzi na Seznamu vsimnou :)
NB:Dell Studio XPS 16,Win7 Home Premium
PC:Intel Pentium D 930;Asus P5WD2 PREMIUM;DIMM DDR2 2048MB 800MHz 2x;VGA HD 4850 512MB;1.5TB+500GB SATAII;DVD±RW/RAM DL8 LightScribe;Chieftec MidT 400W;PHILIPS19";Logitech MX620;Umax OFFICE;Win7 Ultimate
kaspara
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evandro 4. 12. 2010 00:03

Co si tak vybavuju, tak to bylo přesně jak říkáš, rychle napsaný mail v pohodě, ale co sem psal delší dobu, tak tam už nastal onen problém. Každopádně díky za info :-)
Evandro
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků