Ma cenu pouzivat antivir? Doporucte naky nenarocny.

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Patrix 5. 6. 2005 06:48

Tak uz pochybuji o tom jestli mam pouzivat antivir protoze za posledni 2 roky mi Winxp fw neprosel ani jeden sitovy virus, na mail chodim prez web a podezrele soubory neoteviram .. a moznost sejmuti si do pc viru z cd je mala protoze si vse prakticky sezenu sam z netu :-)
Akorat mi to zabira misto v ram a vyuziti procesoru :-D

Popr doporucte nenarocny antivir ktery je zaroven ucinny (krome Avast) pro tech malo viru ktere by mohli vkouznout do meho pc

// Howard - upraven nazev
Patrix
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mobil-man 5. 6. 2005 09:40

NOD32- nenarocny, rychly...
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Patrix 5. 6. 2005 09:45

a nejde ziskat nelegane :( :)
Patrix
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mobil-man 5. 6. 2005 10:01

Jde, ale ja ho mam legalne. Ale tady se nesmi davat odkazy na warez, takze ti nijak neporadim...
Lepsi rada je-kupte si ho. Za ty prachy to stoji! :wink:
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cache 5. 6. 2005 10:01

Ja osobne takisto nepouzivam antivir (som na tom rovnako ako ty), ale chcem si nejaky 100% free pre domace pouzitie nainstalovat, aby som su scasu na cas prescanoval comp (rozhodne nie ako rezident). Odporucili mi prave avast. Preco ho ty nechces?
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod devito 5. 6. 2005 10:26

Avg free edition je také zdarma,ale pouze v angličtině.
devito
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Patrix 5. 6. 2005 11:04

Ten mám, ale podle me je to antivirus jak noha. Avast me zase brzdil vykon kdyz jsem hral online hry a jine antiviry nestoji za rec.. leda nod32 asi si ho koupim na invexu v zari do te doby budu bydlet s viry
Patrix
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mobil-man 5. 6. 2005 11:46

Patrix píše:Ten mám, ale podle me je to antivirus jak noha. Avast me zase brzdil vykon kdyz jsem hral online hry a jine antiviry nestoji za rec.. leda nod32 asi si ho koupim na invexu v zari do te doby budu bydlet s viryy/quote]
Tak si zatim zkuste trial verzi. Nebo u toho avastu vypnete webovy/sitovy stit. Treba to pak pujde
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mittar 5. 6. 2005 12:03

Tak rikas, ze zadny viry za dva roky nemas a do invexu chces bydlet s viry? Hmm tak ja teda :-B
mittar
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WURMi 5. 6. 2005 12:30

Mozno si moc doverujem, ale tiez nepouzivam ziadny antivir. Mam akurat Sygate Presonal FW. Davam si pozor co spustam a kam klikam a to je podla mna lepsia metoda ako rezidentny antivir a BFU za kompom ;)
WURMi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 5. 6. 2005 14:40

obcas (raz za 2 mesiace) stiahnem trial noda a preskenujem disk. zatial nenasiel nic. uz peknych par rokov. neviem kde sa vsetky tie viry podeli.
a
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 2Pix 5. 6. 2005 14:56

kupodivu .. ja nemam uz pul roku zadnej antivir .. a jediny co vedu je Linuxackej FW nekde na AP .... a bez viru ... a pro brouzdani pouzivam vyhradne operu :-)))) (uz nemam ani IE v soucasti intalace Win :-)))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Junior

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 5. 6. 2005 15:09

já osobně používám free AGV ...lepší než nic ...funguje dobře co bych taky za to zadarmo nechtěl :) .... PC mi to nespomaluje a když tak o tom nevim :P

samosebou mám SP2+ všechny záplaty a zapnutý win firewall, v Maxthonu mám vypnuty všechny reklamy a vyskakovací vokna + hlášky takže je to v klidu :) už dlouho dlouho sem žádý vir ani trojáka neměl :)
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FBQuick 5. 6. 2005 15:25

Pokud si nechces antivir instalovat, tak to jednou za cas projed pres Symantec

http://security.symantec.com/sscv6/defa ... &venid=sym

nebo TrendMicro

http://housecall.trendmicro.com/
FBQuick
Junior

Odeslat příspěvekod Patrix 5. 6. 2005 16:11

Jo do invexu s viry - metafor 8)
Patrix
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků