Norton 360

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod BranoL 27. 3. 2009 06:46

Po nainštalovaní skúšobnej verzie Norton 360 3.0 mi prestali fungovať niektoré programy, napr: skype, total commander. :-\ Tak som sa rozhodol odinštalovať ho a nahodiť eset 4. Lenže ten h_jz_l >:-( norton nebol schopný odinštalácie. Tak som musel do núdzového režimu, a tam už išiel odinštalovať bez problémov. :lol: Po reštarte som nahodil eset 4 a všetko funguje ako má. :tleskani Nemal niekto podobné problémy s norton 360 3.0? Naučil som sa aj nadávať. Možno by som mal nadávať na seba, ale program, ktorý nefunguje ako má hneď po inštalácii sa mi moc nepáči.
BranoL
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 27. 3. 2009 12:54

Opět chyby mezi židlí a klávesnicí.
Beta-verze jakéhokoliv softwaru je vždy plná chyb.
Instalací ses zařadil mezi beta-testery (přečetl sis licenční smlouvu??)
Tvojí povinností bylo nahlásit všechny zjištěné chyby výrobci.

Kromě toho jsi spáchal další zcela zásadní a principiální systémovou chybu:
před instalací libovolného nízkoúrovňového programu je vždy nutno vytvořit kompletní zálohu OS! Tím spíše to platí v případě beta-verze na zkoušku!
Odinstalace nízkoúrovňového programu se nikdy nepodaří dokonale žádným nástrojem. Vždy je nutno obnovit stav OS ze zálohy.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BranoL 27. 3. 2009 13:51

Neviem kde si zobral informáciu , že je to beta, ja som to nikde nenašiel.
http://shop.symantecstore.com/store/sym ... ware_en_US
BranoL
Junior

Odeslat příspěvekod petison 27. 3. 2009 16:28

Dokonce už je verze v češtině.Taky jsem ho chtěl nainstalovat,ale asi od toho upustím.
petison
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 29. 3. 2009 12:20

Do provozního OS instaluj vždy jen plné verze programů.
Zkušební verze programů patří jen do zkušebních verzí OS v samostatném (např. virtuálním) počítači.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dolnajs 1. 4. 2009 05:40

Ten samý problém. Upgrade z N360 verze 2 na N360 verze 3 a nespustím IE, Firefox, Total Commander atd. :( Při různém nastavení se N360 kousne a zbývá jen restart. :( O to horší to je, že mi do vypršení platnosti zbývá ještě skoro půl roku. Vůbec netuším co dělat. Díval sem se i do fóra http://community.norton.com/norton/, ale nic konkrétního sem nenašel. :( Takže nejspíš stáhnu nějakej free antivir a budu doufat, že nějakém novém buildu to opraví. :(
dolnajs
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miso1999 8. 4. 2009 07:23

Dúfam že to nebude ako s ESS 4.
miso1999
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků