Nastavení Internet Exploreru pro ADSL přes LAN

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ZdenekP 12. 2. 2006 12:59

Hezký den,

můžete mi poradit, jak nastavit ve Vlastnostech prohlížeče, aby se Internet Explorer připojoval přes síťovou kartu a dále na ADSL router k internetu?
Vím, že pro komunikaci s routerem musím v Ovládacích panelech na panelu Síť ve vlastnostech protokolu TCP/IP nastavit, že se má IP adresa získat z DHCP automaticky, ale nevím, jak nastavit, že se má prohlížeč připojovat přes síťovku. Teď tam mám nastavený dial-up a když kliknu na Nastavení místní sítě LAN, tak se zobrazí jen jednoduché okno s prakticky nulovými možnostmi nastavení.

Mimochodem, když mám v počítači dial-up modem - nemusím nainstalovat ještě jeden protokol TCP/IP pro síťovku? Používám Windows 98 SE.

Předem díky za odpověď,
Zdeněk
ZdenekP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod christian 12. 2. 2006 13:06

Mel bys mit ve Mista v Siti->Vlastnosti Pripojeni k mistni siti.. Tam v tom TCP/IP protokolu nastavis ziskat IP z DHCP.. btw. u IE v Nastroje->Moznosti internetu->pripojeni->pripojeni k mistni siti staci mit zatrhly automaticky zjistovat nastaveni (ale ani to neni nutne)..

Nejdulezitejsi je to aby ti chodilo pripojeni k mistni siti..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cinan 13. 2. 2006 19:18

ked si propojeny na inet cez LAN tak nastavovat nic nemusis, ono si to samo urobi svoje... U mna to tak vzdy funguje.
Open-source fan!
blog-zapisky: http://cinan.wordpress.com/
cinan
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků