Nedaří se mi přihlásit do Skypu

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod astrapa 10. 1. 2014 20:30

Před několika týdny jsem instaloval novou aktualizaci Skype a od té doby se mi nedaří přihlásit. Zadávám správně login a heslo, ale vypisuje se chybová hláška: Skype jméno by nemělo obsahovat znak @

(žádný zavináč tam nestrkám)

Posílám screenshot:
Přílohy
skype.png
astrapa
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 13. 1. 2014 09:57

Jakou verzi Skype máš nainstalovanou? A odkud jsi vlastně ten Skype stahoval? Protože takhle nevypadá přihlašovací obrazovka v žádné mě známé verzi...
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bespi_ 13. 1. 2014 10:19

Si nepoznal ze se nenacetly CSS styly ?

---------------------
Stahni Skype znova:
http://www.skype.com/cs/download-skype/ ... -computer/

a az se budes prihlasovat tak dej "Prihlasit pomoci uctu Microsoft".
Bespi_
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Pragl 13. 1. 2014 10:31

Jaky mas vychozi browser? Zkus na chvili nastavit jako vychozi IE.

MP
Miroslav Pragl
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 16. 1. 2014 14:21

Je to Skype 6.11, je stažený z oficiálního webu odsud - http://www.skype.com/cs/download-skype/ ... -computer/ kde jsem klikl na zelené tlačítko "Stáhněte si..."

Zkusil jsem Skype odinstalovat, vymazat jeho stopy z registrů a restartovat Windows, znovu Skype nainstalovat a opět se mi místo přihlašovací obrazovky objevila tato podivná stránka, přes kterou se ale nejde přihlásit.

Výchozí browser byl Firefox, podle rady jsem nastavil IE. Nepomohlo.

Windows mám verzi 7.

Přihlásit pomocí účtu Microsoft - nemám u nich žádný účet, musel bych ho nejprve registrovat, to se mi nechce, a nevím, jak to souvisí se Skypem?

-- 16. 1. 2014 14:23 --

Nevíte, kde se dají najít staré verze Skype? Zkusím nainstalovat starou verzi.

-- 16. 1. 2014 14:35 --

Co se týče nenačtení stylů - ten sceenshot, co jsem zde dal, není dialog prohlížeče, ale přímo přihlašovací okno programu Skype.
astrapa
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 16. 1. 2014 16:36

Zkus vyloučit problém s DNS nastavením jiných DNS serverů.

Zásahem do registrů sis dost pravděpodobně přivedl systém do nekonzistentního stavu, takže se vrať zpět ze zálohy celého počítače nebo alespoň registrů.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod astrapa 16. 1. 2014 16:49

Je to vyřešené. Vygooglil jsem starší verzi skypu (6.9) a nainstaloval tu.

-- 16. 1. 2014 17:23 --

Ještě jsem musel vypnout automatickou aktualizaci, protože po spuštění se mi zaktualizoval na 6.11 a opět se mi zobrazilo to divné přihlašovací okno, přes které se nejde přihlásit.
astrapa
Junior

Odeslat příspěvekod Bespi_ 16. 1. 2014 18:01

Prihlasil se urcite jde, ale ty jsi expert ... .

Jak souvisi ucet MS se skypem ? No jednoduse. Novy uzivatel ani zadnou jinou moznost prihlasovani ani nema. Skype patri Microsoftu.
Bespi_
Junior

Odeslat příspěvekod astrapa 16. 1. 2014 19:30

Žádný účet u MS nemám, ledaže by převzali účty od Skypu, proto nevím, proč bych se měl přihlašovat účtem u MS, který nemám.
astrapa
Junior

Odeslat příspěvekod astrapa 22. 7. 2014 17:53

Tak bohužel se mi chyba opakuje. Dneska Microsoft zakázal přihlášení starším verzím Skypu (6.9) a vynutil si povinně aktualizaci. Nezbylo mi nic jiného, než aktualizovat. Po aktualizaci se opět objevila tahle obrazovka a přihlášení do účtu nefunguje... Skype jsem zcela odinstaloval a vymazal všechny stopy z registrů a nově nainstaloval, a pořád se objevuje tahle divná obrazovka.

Nějaké nápady? :)

P.S. Skype píše v hláškách nesmysly - CapsLock zapnuté nemám a zavináč do inputu nezadavám :)
Přílohy
skype.png
astrapa
Junior

Odeslat příspěvekod Bespi_ 22. 7. 2014 18:39

Se ti nenacitaji CSS styly, jo a uz jsi konecne sparoval svuj Skype ucet s MS uctem ? Casem se Skype ucty zrusi uplne.
Bespi_
Junior

Odeslat příspěvekod astrapa 22. 7. 2014 18:43

Já nějak pořád nechápu, jak souvisejí webové CSS styly s desktopovým programem fomátu EXE?
astrapa
Junior

Odeslat příspěvekod Bespi_ 22. 7. 2014 18:49

Je to webova stranka, to jsi nepoznal ?
Bespi_
Junior

Odeslat příspěvekod astrapa 22. 7. 2014 18:52

Ne. Jak to může být proboha webová stránka? Jako obvykle spouštím soubor Skype.exe a otevře se tohle skypovské okno (viz předchozí screenshot). Neotvírá se žádný MSIE, FF nebo jakýkoli jiný prohlížeč.
astrapa
Junior

Odeslat příspěvekod Bespi_ 22. 7. 2014 18:57

No a co ? Proste to puziva komponentu WebBrowser, ktera pouziva jadro IE. Naprosto bezne to aplikace pouzivaji. Taky to ve svych aplikacich pouzivam.

Proste neco ti blokuje naciani tech stylu, muzes tu aplikaci preinstalova klidne milionkrat ale nebude to mit zadny vliv. Bohuzel blokovano to nacteni muze byt kdekoliv, i mimo PC.
Bespi_
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků