Nejlepší klient pro Torrent

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Josef Kraus 4. 5. 2011 23:25

Jaký klient pro stahování prostřednictvím systému torrent je podle vás nejlepší? Oceňujete minimalismus, nebo máte raději funkční bohatost? Preferujete jenoúčelové řešení, nebo bohatší program zvládájící práci i v jiných sítích? Vaše tipy se stanou předlohou pro nedělní článek na Živě.cz.
Josef Kraus
Redaktor Živě.cz

Odeslat příspěvekod courtman 4. 5. 2011 23:35

uTorrent. Maly, rychly, funkcny, dokonaly.
courtman
Junior

Odeslat příspěvekod Mathey 5. 5. 2011 00:36

courtman píše:uTorrent. Maly, rychly, funkcny, dokonaly.

+1
Mathey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr_S 5. 5. 2011 01:07

+1
Petr_S
Pokročilý

Odeslat příspěvekod michalpalka 5. 5. 2011 05:43

Torrent v opere. Jednoucelovy a jednoduchy a Integrovany. Nic vic, nic min.
michalpalka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andres 5. 5. 2011 05:48

Transmission, přesně právě kvůli své jednoduchosti a přehlednosti. Neotravuje blbostma a vše důležité je v dosahu pár kliknutí.
Nic to nechce, jen hrát lehce.
Andres
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Falhar 5. 5. 2011 05:50

courtman píše:uTorrent. Maly, rychly, funkcny, dokonaly.

+1
Falhar
Junior

Odeslat příspěvekod ewing 5. 5. 2011 06:07

nie je nad utorrent aj ked obcas pouzivam Vuze na vyhladavanie
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 5. 5. 2011 06:09

µTorrent do verze 2.0.4
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nargon 5. 5. 2011 06:09

Drive (uz je to minimalne 5 let) BitSpirit, tam se mi libil detailni log, ktery vypisoval vse. Vcetne "http dat" ktere se posilali na tracker. A zobrazeni jake "casti" torrentu ma ktery klient a porovnani co mame stejne. A hlavne moznost dobre nastavit diskovou cache, protoze proc se maji z disku stale znovu cist data, kdyz mohou zustat v pameti. Jasne program pak klidne obsadil 3GB ram, ale od toho ta pamet je. A pak proste nastaveni vseho mozneho, treba i poctu "spojeni" ktere smeji byt navazany smerem ven a smerem dovnitr. Mno dulezite bylo ze se spravnym nastavenim jsem s timto klientem vzdy vytizil moji linku na maximum, kdezto u jinych klientu mi to jelo klidne jen 1/5 rychlosti.

Bohuzel protoze tenhle client se na privatnich trackerech zakazoval, tak jsem presel na uTorrent, ktery je sice taky dobry, ale dost veci mi tam chybi.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod akira.uzai 5. 5. 2011 06:27

mně stačí wget protože torenty moc nesosám
あきらうざい
akira.uzai
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gyoja 5. 5. 2011 06:34

µTorrent.
gyoja
Junior

Odeslat příspěvekod perseus.p 5. 5. 2011 06:46

co tak místo opakování názvu klienta a psaní +1 klikat na "Poděkovat". Bude to přehlednější, nemyslíte?
perseus.p
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bezzle 5. 5. 2011 07:02

Transmission
+ má Remote acess, je to webový UI ,který je kromě normalních prohlížečů přizpůsobený i pro mobily. A vypadá hodně skvěle. Celkově je to dost hezkej kousek softwaru na všech těch platformách pro, který je vydáván. Je zadarma :)
bezzle
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyRicio 5. 5. 2011 07:13

Když už se rozhodnu že si stahnu torrent tak jedu přes Azzureus Vuze. Ale pokud jsem na jinem PC a potrebuji neco rychle tak to taham přes operu. Ale přemejšlím že zkusim uTorrent protože by měl být rychlejší a neměl by otravovat...
JohnyRicio
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků