Chello a DC++

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Dallda 10. 9. 2005 16:18

Dobry den,
mam takovy problem, poridil jsem si pripojeni od chella a rozhodl jsem zkusit rozjet DC++, problem je vtom, ze se sice pripojim na jakykoli HUB, ale nic nemuzu vyhledavat, nemohu ani stahnout zadny seznam od jakehokoli uzivatele (ani od pasive ne). Premyslel, jsem jestli nemam neco spatne nastavene, ale kdyz jsem vypl FIREWALL a zkusil DC++ i StrongDC a porad nic, tak uz me napada jen, ze to muze byt opatreni chella, ale to se mi moc nezda. Vi nekdo jak na to? Nebo ma nekdo stejny problem?

BTW: kdyby nahodou nekdo vedel kde se daji stahnout podminky k pripojeni u sluzky CHELLO, tak bych byl taky moc rad, protoze sice na jejich strankach maji odkaz, ale ten uz na strankach UPC neni :D

Diky moc
Dallda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Oops! 10. 9. 2005 16:53

Mám chello easy a dc mi fičí v poho (jsem jako active!). :-B
Oops!
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukke 10. 9. 2005 17:14

Něco máš někde špatně..., na Chellu jsi normálně active bez jakýhokoli omezení (kromě limitu dat toho určitýho programu), pokud tedy jsi připojen rovnou do modemu či switche...
autorevue.cz: BMW 330i E90, 190 kW + BMW 525d F11, 150 kW
zive.cz: Intel Core i9-7980XE, 2x Radeon RX 480, 64 GB RAM, SSD Intel 720, Samsung MD230X6
mobilmania: Galaxy S9+
Lukke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ghull 10. 9. 2005 18:00

amáš neco uz nasdilenyho?
Ghull
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 11. 9. 2005 10:57

DC++ u chella jak bylo uz uvedeno bezproblemu funguje. Spis mas neco spatne nastaveneho. Zkus se podivat na http://www.prolamy.com, tam bys mohl najit reseni.
kromec
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků