pomale stahovanie torrentu

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod miky265 30. 1. 2012 20:16

zdravim mam taky pre mna velky problem . Nejde my stahovat velkou rychlostou s torrentu aj ket je počet seedov veči ako peerov.

prvej som použival uTorrent 3.0 išlo všetko dobre ako ma ale neskôr som preinštaloval windows a dal som verziu uTorrent 2.2.1 a pri pokuse stahovania mi to netahalo rychlejšie ako 10KB/s
Ako prve to vystupalo na najvišiu rychlost a hnet po nej kleslo pod tich 10KB/s .
A toto my robi pri každom torrente aj ket ako som už pisal je dost velky počet seederou a skoro žiadny peerovia.

internet mam od orange rychlost stahovania cca 1.2-1.3 MB/s je pisane že je neobmedzeny takže bi ma poskytovatel nemal obmedzovat po určitom počte stiahnutich dat aj ket som bol zanim tak technik hovorel že nič take nerobia

pri merani rychlosti na roznich strankach mi piše rychlost dobre ako ma a pri stahovani ces internet som tieš nezaznamenal velke zmeny ale torrent taha pomaly

veci čo som už skušal niekolko verzii bitTorrentua uTorrentu, stahovanie ces torrent v opere, azureus a podobe

tieš som skušal prenastavit torrent ale nepomohlo, zas preinštalovat windows ale to tieš nepomohlo

tu je foto ako to asi vypada
http://imageshack.us/photo/my-images/9/beznzvush.png/

PS: na bratovom netebuku sa to viskytlo tieš aspom sa mu zdalo a dneska čo skušal všetko mu beži už normal . Na internet je pripojeni cez Wifi

pls ak mate niekto stimto skusenosty napište alebo vie čo stim napište svoje rady a tipy za všetko budem velmy v dačny
miky265
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 30. 1. 2012 20:31

tvůj problém je zobrazenej ve stavovým řádku...

"disk overloaded 100%"

gůgluj, příčin existuje nespočet...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xenik 30. 1. 2012 20:50

Já bych doporučil nestahovat nelegální software ;-)
Xenik
Junior

Odeslat příspěvekod miky265 30. 1. 2012 20:54

google bol ako prve hladal som tam dva dni a vyskušal všetko čo tam bolo pisane na rady ale nič bohužial nepomohlo a povečine sa tam opakovaly veci dokola takže nič podstatne tam nebolo
miky265
Junior

Odeslat příspěvekod Xenik 30. 1. 2012 20:59

http://banglagamer.com/showthread.php?6211-Disk-Overload-100-Fix-for-uTorrent-Guide Třeba tohle si zkoušel?
A pozdravuj až ti na dvěře zaklepe sw policie :-)
Xenik
Junior

Odeslat příspěvekod miky265 30. 1. 2012 21:34

na 2.2.1 to vipada trochu inak takže trochu trvalo kim som to presne našial ale nie nič to stim neurobilo stale to ide rovnako pomal
miky265
Junior

Odeslat příspěvekod Arneee 30. 1. 2012 22:17

Zkus jiného klienta, můžeš tam mít nějké rozhasené nastavení...
Arneee
Junior

Odeslat příspěvekod miky265 30. 1. 2012 22:32

to som už skušal aj ine verzie aj inu druh ale nič nepomohlo
tieš som kontroloval branu firewall či je klien vo vinimkach ale tam je tieš všetko v poriadku
miky265
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 31. 1. 2012 15:23

tvým problémem není připojení, takže neřeš konektivitu ani prostupnost...

tvůj problém leží někde mezi "špatně nastavenej klient" a přetíženej disk...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwero 2. 2. 2012 17:30

pozri si aj rady, ktoré som dostal na moj dotaz - vlákno, momentálne o 6 riadkov nižšie.

p.s. ale ak ti to nepomôže, nediv sa - pri úrovni tvojej gramatiky (niečo šialené,) asi si v škole tomu veľa nedal, tak možno bude problém aj inde.
qwero
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků