chello v ZA momentalne - hrůza !

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod rikardof 12. 9. 2007 13:04

Rýchlosť Vašeho pripojenia je 627.6 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 78.4 KB/sec (Kilobytov za sekundu).


http://www.speedtest.net/result/183911778.png


--- atlas.bts.sk ping statistics ---
99 packets transmitted, 95 packets received, 4% packet loss
round-trip min/avg/max = 29.5/41.8/53.6 ms

no comment
rikardof
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod OReX 12. 9. 2007 14:02

dsl.sk:
Rýchlosť Vašeho pripojenia je 412.0 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 51.5 KB/sec (Kilobytov za sekundu).

speedmeter.sk:
Rýchlosť prijímania dát (download) : 63,1 kB/s ( 505 kbps )
Rýchlosť odosielania dát (upload) : 44,4 kB/s ( 355 kbps )

A oni cakaju, ze sa im zaviazem na dalsie dva roky ROOOOFL
OReX
Junior

Odeslat příspěvekod Johno 12. 9. 2007 21:08

Nikdy ma nenapadlo, ze Chello moze v Ziline tak hlboko klesnut. Asi nasadneme do tankov a zrovname pobocku v Ziline zo zemou. Ale vazne, uvidime ako to cele dopadne, no nie som momentalne velky optimista.Horsie s nami, ktori mame viazanost, ako z toho vykluckovat. Osobne sa cudujem managmentu Chella, ze pri expanzii Orange v Ziline takto hazarduju so svojimi zakaznikmi. Treba neustale volat, pisat na post@upc.sk, riaditel@upc.sk, informovat na vsetkych pocitacovych forach o nekvalite Chella v Ziline a odradzat a varovat potencialnych zakaznikov. Jedine tak mozeme pohnut veci dopredu a za svoje peniaze dostat primeranu kvalitu. Pokial ma niekdo napad, ako pohnut s Chellom v Ziline, napiste mi na JozefMren@centrum.sk
Johno
Junior

Odeslat příspěvekod perfecto 13. 9. 2007 07:48

Ak mas moznost dat si ORANGE, tak odit od CHELLA a ked uvidia, ako im postupne odchadzaju zakzanici, tak sa mozno spamataju... Ja keby som sa mal rozohodnut medzi ORANGE a CHELLOm, dam si radsej ORANGE. Tiez som zo Ziliny, takze viem, ako to ide. Vsade pocuvam, ako niekto z mohjo okolia preklina UPC. DC++ proste odpaja od HUB-ov a tym padom je 4/768 rychlost nepouzitelna, ked sa neda tahat...
perfecto
Junior

Odeslat příspěvekod stic 13. 9. 2007 08:34

pani, odpoved na riesenie problemu som napisal uz na duskusii pod clankom ze 12.9 sa napravi chello:D
stic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod OReX 13. 9. 2007 15:00

stic diky za radu fungujem hned na druhy pokus. Dufam ze mi to vydrzi ten mesiac kym sa s chellom rozlucim, kedze uz nechcu davat platinum bez viazanosti
OReX
Junior

Odeslat příspěvekod Johno 13. 9. 2007 21:32

Tiez som to urobil podla navodu, no Chello je banda diletantov a neschopneho managmentu. Kolko beznych uzivatelov si vie zmenit MAC adresu.
Johno
Junior

Odeslat příspěvekod OReX 13. 9. 2007 21:42

No ono to nie je extra tazke ale mas pravdu kazdy to nezvladne. O chelle uz mam dost informacii, takze uz neurobim tu chybu a nezaviazem sa viac.
OReX
Junior

Odeslat příspěvekod stic 1. 10. 2007 19:40

heh no ja som sa zaviazal hned ako vyslo platinum ale zatial som neobanoval,
problemy snad uz poriesili a vsetko mi chodi ok.
down z ftp momentalne na urovni 1200KB/s
stic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stic 1. 10. 2007 19:41

jedine co by som momentalne uvital by bol nejaky megarychly dns server ktorym by som mohol nahradit tie upc:D
stic
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků