Zkušenosti, vždy s tou poslední verzí NERO.

Software, zkušenosti

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Nodzi 1. 5. 2006 12:58

Poslední současnou verzí Nero je 7203.
U mne stále přetrvávají problémy s pálením audio CD, proto se nemohu zbavit pocitu že něco *****í v království Dánském.
Příjdou Vám užitečné aplikace Nero Home a Nero Scout ?
Já osobně jsem se vrátil k Nero 6 a jeho poslední verzi navíc doinstalovávám neoficiélní doplněk - Plugin Pack 2.0.4 by Gear a jsem s výsledkem maximálně spokojen.
Jak jste na tom Vy?
Nodzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ehe 1. 5. 2006 13:10

Nejnovější je 7.2.0.3b verze. Tam už problém s Audio CD není. V jakékoliv verzi NERA 7 problém zůstává. Ale asi jak u koho. Mě to teda blblo i v 7.2.0.3 verzi. Jinak NERO 6 je super.
Ehe
Junior

Odeslat příspěvekod Luboš 1. 5. 2006 16:22

Ja používam legálne 6.6.0.16. Nevidím dôvod prechodu na 7, či už z finančného hladiska alebo z technického t.j. využitelnosť :D
Luboš
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nodzi 2. 5. 2006 08:58

Z techického hlediska třeba tohle - možnost výběru při převodu avi souborů do DVD si navolit audio 5,1 nebo Stereo 2,0 a jiné features.
Verzi 7203b jsem už taky zaznamenal ale přesto se nemohu zbavit pocitu že / nevím zda počítám správně, již máme k dispozici 7. verzi programu Nero 7 a stále trpí stejným bugem/ je to snad záměr?
Proto nedůvěra zůstává a stalé používám Nero 6.
Ti jenž používají Nero 7 by se mohli nějak vajádřit k aplikacím Nero Scout a Nero Home.
To Luboš: Legálnost Nero zde nemá smysl řešit jelikož softvér si může uživatel potestovat ve verzi demo a každý si může dovolit koupit NERO ve verzi OEM 6... která bývá k mání za lidovku kolem 100,-
Nodzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod schm20 3. 5. 2006 11:11

Nodzi - z toho technického hledisko na ten převod bych použil specializovaný program. Jinak já stále jedu na Nero 6 a jsem maximálně spokojen, používám ho od prvopočátku (co vyšlo), má už docela vychytané chyby, je stále podporován, neobsahuje milion zbytečnostní na které používám specializované programy. Můj názor na Nero Scout, Home atd. jsi slyšel, myslím si že to jsou zbytečnosti a měli by se zase spíše orientovat na vypalování jako to bylo u 6, ted pořád vymýšlí různé novinky a vylepšení a vypalování má pořád chyby...viz výše - audio CD
schm20
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nodzi 3. 5. 2006 23:13

to : schm20
jo mně to příjde jako rozumný nápad - o vypalovaním jde především.
A zbytečné funkce Nera jsou opravdu zbytečné, němci by jsi mohli uvědomit že začínají integrovávat více programů než je zdrávo. Pokud jsou tak aktivní mohli by spustit jiný projekt kde by ty jejich doplňky našli nějaké uplatnění třeba aplikace doplňků pro media centra. Taky nevím proč do Nera cpou aplikaci na práci s obrázkama jako je Photo Snap. Ono by to nakonec mohlo dopadnout jako s Microsoftem a jeho integrovaným Media playerem.
Nodzi
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků