Samsung 206BW 20"...uz ho mate??

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod styski 11. 3. 2007 14:02

caute,
mate uz nekdo toto lcd?
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105H45004000000CSV

asi bude mit novou obrazovku, kdyz ma 2ms. zajima me jestli je porad tak dobry jako 205BW (ten jsem chtel kupovat) a jestli se vyplati si za nej priplatit? jake mate zkusenosti?.. je to docela novinka
styski
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Da_Vinci 16. 3. 2007 00:09

No mám stejné dilema,ale vzhledem k tomu že 206 nemá Pivot stojan a má lesklý povrch rámečku tudíž je neustále omatlaný tak oželím o 100 vyšší kontrast což nebude moc vidět a rychlost 2ms která podle měření odpovídat stejně nebude.Navíc si myslím že panel bude stejný jen vygradován softwerově k vyšším výkonům(to dělají všichni výrobci) což se může projevit negativně na barevném podání.No ajejich dynamický kontrast jsem neviděl v akci na film to může být dobrý ale může to být i k horšímu spíš je to reklamní vychytávka(jde o zhášení podsvětlení při tmavších scénách)Takže mám své pro a proti na ceně mi až tak nezáleží a někdo kdo může porovnat oba není,ale podle toho co čtu bude spíš rychlost a kontrast na úkor barev které normálnímu uživateli budou pořád stačit no a ten stojan...ten mi vadí taky takže jdu asi radši do ověřené 205ky.PS: vypadá trochu jinak než jak presentuje alfa computer to co tam mají je spíš 225BW
Da_Vinci
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikeson 16. 3. 2007 07:53

JJ,jak rika Da_Vinci,rekl bych,ze je to 205bw nebo 225bw v cernem provedeni...206bw ma leskle plasty.
mikeson
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod styski 16. 3. 2007 10:46

..tak se asi zacinam priklanet taky k 205bw, pokud je pravda, to co pisete. odezvu ja stejne nevyuziju, protoze temer nehraju.
delam hodne s fotkama no...to je asi nejvetsi problem, ale na drazsi lcd nemam a kdyz jsem ho videl v realu v nakym elektroworldu, tak mel porad nejlepsi barvy ze vsech TN a hodne me taky pomaha v prechodu z crt ta mala velikost bodu, protoze treba 0,29x u devatenactek me jenom pri prohlizeni fotek strasne rusi...
takze sazka na jistotu 205bw :) diky..
styski
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod al.ish 16. 3. 2007 12:40

No ja ten 206BW uz ctrnact dni vlastnim. Muj nazor? No je to prece jenom TN technologie, takze ty barvy tomu odpovidaji. Nicmene nejsem profesionalni grafik a na tu obcasnou upravu nejake te fotky to bohate staci. Hry nehraju, takze tu odezvu zase az tak posoudit nemuzu. Ze to nema pilot je mi ukradene, nedovedu si predstavit k cemu bych to pouzil. Horsi je, ze nema ani vyskovou nastavitelnost, to byl muj nejvetsi problem pri vyberu. Priznam se, ze jsem dilem vybiral i podle designu, ktery je v tomto pripade, podle meho nazoru, velmi zdarily, ale to zalezi na kazdeho vkusu. Tu vytku s temi lesklymi plasty nechapu. Nemam duvod se toho monitoru nejak dotykat, takze nevim, proc by mel byt upatlany.

koukni treba tento link o 206BW.
al.ish
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků