Potrebujem pomoc skillerov

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod wodnicek 4. 7. 2006 00:44

tak chlapi mam problem skuste mi poradit...mam dve dobre opticke mysi IE3 a RaZer dimonback a uz dlhsiu domu mi hapruju proste mi ich vypina a zapina po niekolkych razoch mi ju pak uz vypne na dobro a je nutne ju vypojit z USB a znovu ju napoji aby chvilku fungovala spravene..win aj ovladace som uz skusal...v tom to nie je prawdepodobne..skuse mi poradit...dakujem :-/

// JakubL - upraven název, pročti si Tipy, jak napsat správný titulek
wodnicek
Junior

Odeslat příspěvekod finchos 4. 7. 2006 01:42

ve Spravci zarizeni -> Radic sbernice USB - a vyber Korenovy rozbocovac USB na kterym mas napichlou mys a na zalozce Rizeni spotreby zkus vypnout polozku Vypinat zarizeni z duvodu uspory energie. nic jinyho me nenapada :)
finchos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pacholeq23 4. 7. 2006 08:48

bo je zkus zapojit do ps2 , nebo do jinyho usb
pacholeq23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wodnicek 4. 7. 2006 10:20

praveze cez PS2 tieto mysi idu...ale je to na ***** lebo a ste si vsimli su to hracske mysi a potrebuju obrovsku prenosovu rychlost(respektive priepusnost)..takze to mi nepomoze..bojim sa ci by nemohol byt problem v doske...hm?pred tym mi to ale nerobilo....
wodnicek
Junior

Odeslat příspěvekod wodnicek 4. 7. 2006 10:37

ani ten power managmet to nevyriesila..:( budem cakat este na dake tipy...ale uz som zufaly..
wodnicek
Junior

Odeslat příspěvekod cyro3 4. 7. 2006 18:08

ty aj spozorujes ze mas mys zapojenu cez ps2 ? ved ps2 je na to prednostne urcene a pokial viem tak na tom bezi dost hracov a to aj takych skillerov.
cyro3
Junior

Odeslat příspěvekod KillerZero 4. 7. 2006 18:55

jak chceš zapojit razer do PS2? :lol: :lol: :lol:
Je to možná deskou, razer má hodně velkou spotřebu. zkus to do jinýho USB, mě třeba jde jen ve dvou, jinde se ani nerozsvítí
KillerZero
Junior

Odeslat příspěvekod metla23 4. 7. 2006 19:06

cyro3 píše:ty aj spozorujes ze mas mys zapojenu cez ps2 ? ved ps2 je na to prednostne urcene a pokial viem tak na tom bezi dost hracov a to aj takych skillerov.


RAZER do PS2? To si robíš srandu ? Hráči určite nepchajú myšy do PS2.
Tiež som ešte nevydel zapojené 2 myšy súčastne ,to nemože normálne fungovať.
metla23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wodnicek 4. 7. 2006 22:05

nie nie nemam ich sucasne zapojene...a k tej PS2-ke hh Vsak mysky ako razer o PS2 ani niekdy nepoculi to je uz mys inej triedy ako ty asi poznas...mozem ti dat jej parametre a potom si to porovnaj so specifikaciou PS2 a zistis ze by to asi neslo......
wodnicek
Junior

Odeslat příspěvekod wodnicek 4. 7. 2006 22:07

mne ide vo vsetkych usb portoch ale robi taketo problemi skusil som vsetkych 8 USB a no chance a najhorsie je ze to nerobi pravidelne niekedy v kuse niekedy polku dna nic...nechapem..tak to vyzera ze budem musiet navstivit servis..:(
wodnicek
Junior

Odeslat příspěvekod Kalfa 5. 7. 2006 16:55

možná vadná razer myška... občas to dělají.. prý...
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KillerZero 6. 7. 2006 13:10

Zkus tu myš jinde, možná je fakt vadná, ale spíš bych se přikláněl k tomu, že to tvoje deska neutáhne. Zkoušel si odpojit všechny ostatní USB zařízení?
KillerZero
Junior

Odeslat příspěvekod glaver 6. 7. 2006 22:50

metla píše:
cyro3 píše:ty aj spozorujes ze mas mys zapojenu cez ps2 ? ved ps2 je na to prednostne urcene a pokial viem tak na tom bezi dost hracov a to aj takych skillerov.


RAZER do PS2? To si robíš srandu ? Hráči určite nepchajú myšy do PS2.
Tiež som ešte nevydel zapojené 2 myšy súčastne ,to nemože normálne fungovať.
glaver
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KillerZero 6. 7. 2006 23:02

glaver: no právě proto že jí neznáš, ona je totiž trochu moc rychlá a přesná pro PS2 ;-)
KillerZero
Junior

Odeslat příspěvekod khihihi 6. 7. 2006 23:31

no tak panove.. este niekto bude chciet herne mysi zapojit do ps2 a budem mu to mazat ako offtopic
Moderátor diskusného fóra Živě.cz ve výslužbě
khihihi
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků