winfast TV 2000XP - nejde zvuk - WDM audio capture

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod coltcha 26. 12. 2005 22:15

Ahoj, kopil jsem tent TV tuner a nejde mi zvuk , obraz je fpohode. ve spravci zarizeni pise ze pro "winfast TV 2000 XP WDM audio capture" nejsou nainstalovany ovladace. pri aktualizaci ovladace zadny nenajde. Pro ostatni zarizeni WDM crossbar, WDM TV Tuner a WDM Video capture to ovladace nainstalovalo vpohode.
coltcha
Junior

Odeslat příspěvekod Kurt21 26. 12. 2005 22:37

Ovladače jsou z CD, nebo z webu?
Kurt21
Junior

Odeslat příspěvekod coltcha 26. 12. 2005 22:44

z CD
coltcha
Junior

Odeslat příspěvekod Heihachi 26. 12. 2005 22:56

...a zapojil si audio káblík do příslušného vstupu na základovce/zvukovce, nemáš zrovna ten vstup vypnutý nebo hlasitost stáhnutou, máš v aplikaci Winfast PVR nastavenou správnou audio out/recording line?
btw. je to verze Expert, nebo nějaká jiná? já mám expert a ve správci zařízení, žádné "winfast TV 2000 XP WDM audio capture" nemám (a vše samozřejmě šlape, jak má)
Even Kuma is stronger than you!
Heihachi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod coltcha 26. 12. 2005 23:12

a kam presne by mel byt ten kabel zapojen na 5.1 zvukovce to mam pichnuty v zelenym konektoru. audio v jinejch aplikacixh mi normalne slape. jedna se o bulk "neexpert" verzi
btw ten zvuk nejde vubec, ne jenom u nahravani
coltcha
Junior

Odeslat příspěvekod vvdd 26. 12. 2005 23:36

Já mám ve Správci zařízení WinFast TV2000XP WDM Audio capture, Video capture, Crossbar, TVTuner. Se zvukovkou SB Live! to mám propojený externím kablíkem s džeky z audio out televize do audio in zvukovky. Zároveň mám povolenej audio vstup ve Zvukových zažízeních i v Creatrive Play Center - nemusí chodit současně spolu. Mám už to přes 2 roky a když nainstaluju nové ovladače, při ukončení programu mi skáče chybová hláška s pozdravem pro Microsoft, tak jedu na ty starý. Snad ti tohle pomůže...
vvdd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vvdd 26. 12. 2005 23:41

Šoupni to do modrý díry, zelená je na mikrofon
vvdd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod coltcha 27. 12. 2005 17:21

tak jsem to bohuzel furt nerozchodil i kdyz to mam podle me stejne jak jste doporucil. nafotil jsem to tak se na to pls nekdo mrknete.

http://diplomka.pc.cz/winfast/zapojeni.jpg

zacinam byt tezce nastvanej , ze jsem neprihodil 500KC a nekoupil experta nebo neco jinyho

jinak jedna se o tuto verzi
http://www.levi.cz/produkt_detail.php?market=&id=23558)
coltcha
Junior

Odeslat příspěvekod mickaelb 27. 12. 2005 18:00

Ja ji mam taky a poslouchej, tady u teto karty s resi zvuk jinak, v krabici bys meldostat takovy kablik, asi tri pinovy, ten se dava na tu kartu zevnitr a napichne se na zakladovku misto vstupu CD AUDIO ;)
mickaelb
Junior

Odeslat příspěvekod aaadam (novy) 27. 12. 2005 18:44

Jak koukám na ty obrázky, tak buď se ta tvoje verze strašně liší od experta, nebo to zapojuješ úplně blbě. V expertovi se to zapojuje vnitřně audio kabelem tzn: tím, kterym se připojuje cd-romka, aby mohla hrát přímo. Měl bys ho dostat buď k tomu, anebo ke zvukovce, nebo k cd-romce. Pokud ho nemáš, tak to je otázka pár korun. Ale je možné, že se to natolik liší, že se to zapojuje úplně jinak. Jinak nevim odkud si, ale kdybych si měl dneska kupovat TV kartu, koupim si analogovou s podporou digitálu.
aaadam (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod coltcha 27. 12. 2005 20:33

aaadam píše:Jak koukám na ty obrázky, tak buď se ta tvoje verze strašně liší od experta, nebo to zapojuješ úplně blbě. V expertovi se to zapojuje vnitřně audio kabelem tzn: tím, kterym se připojuje cd-romka, aby mohla hrát přímo. Měl bys ho dostat buď k tomu, anebo ke zvukovce, nebo k cd-romce. Pokud ho nemáš, tak to je otázka pár korun. Ale je možné, že se to natolik liší, že se to zapojuje úplně jinak. Jinak nevim odkud si, ale kdybych si měl dneska kupovat TV kartu, koupim si analogovou s podporou digitálu.i/quote]



jde o tento kabel??
http://okcomputers.cz/default.asp?CatID=18843848
coltcha
Junior

Odeslat příspěvekod mickaelb 28. 12. 2005 01:47

Jo jde presne o ten ;) ... ale podiv se jestli je na te TV karte na to konektor kam to zapojit, ja mam TV 2000 (ne expetrt)
mickaelb
Junior

Odeslat příspěvekod Heihachi 28. 12. 2005 16:56

. . . a jak je ten kabel, co vede do TV karty, zapojenej? . . . nebejvá moc obvyklé, že by se jack nějak rozdvojoval . . . spíš mě to připadá jako kabel, kterej má na jednom konci stereo jack (ten u PC) a u TV karty na druhém konci jsou dva cinche (L- bílý, R- červený) :?:
Even Kuma is stronger than you!
Heihachi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Heihachi 28. 12. 2005 17:04

http://okcomputers.cz/default.asp?CatID=18843848

jinak na tenhle kabel tam nemáš žádný konektor, u tvé karty se zvuk vede venkem
Even Kuma is stronger than you!
Heihachi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milan Čierny 24. 1. 2006 13:47

ahoj.cital som tvoj prispevok.prosim ak vies porad mi. mam leadtek tv 2000 expert. pri prehravani radia zvuk hra normalne. ale ked nieco nahram a chcem to prehrat tak to nejde. prehravac sa tvari, ze nieco prehrava ale zvuk nejde. tiez nefunguje funkcia mute a ovladanie hlasitosti. dik
Milan Čierny
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků