Nová kvalitní klávesnice

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Doggg 2. 4. 2018 16:01

Jenom ze zajímavosti, nevadí ti ten zdvih? Na těch fotkách to vypadá jak na starém psacím stroji :) já jedu roky na klavesnicich s nízkým zvdihem a nechtěl bych teda jinak :)
Doggg
Junior

Odeslat příspěvekod _TiGeR_ 2. 4. 2018 16:03

No já vím, že ty mechanické mají vysoký zdvih, ale chci prostě změnu, kvůli těm plochým klávesám s extra nízkým stiskem dělám furt překlepy. Předtím jsem měl klávesnici s takovými napůl plochymi klávesami a bylo to trošku lepší.
"Někdo nemá rád Jablka, protože jsou kyselá a někdo má zase raději místnosti bez Oken, protože mu vadí světlo" :)
_TiGeR_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Geniál 2. 4. 2018 16:21

Nemohl bych hrát ani pracovat na stupidních klávesnicích typu iStyle
Geniál
Junior

Odeslat příspěvekod Doggg 2. 4. 2018 16:56

_TiGeR_ píše:No já vím, že ty mechanické mají vysoký zdvih, ale chci prostě změnu, kvůli těm plochým klávesám s extra nízkým stiskem dělám furt překlepy. Předtím jsem měl klávesnici s takovými napůl plochymi klávesami a bylo to trošku lepší.


fér, ať slouží :)
Doggg
Junior

Odeslat příspěvekod Geniál 2. 4. 2018 22:44

Jo už to vidím ona ta bez RGB má skutečně krátký shift.

Tak já mám samozřejmě obě RGB, protože se mi líbí barvičky a uživatelsky sdílené profily s hodnocením, takže samozřejmě to neustále střídám. A pro každou hru samozřejmě vlastní světelné rozložení.

No je to bájo
Geniál
Junior

Odeslat příspěvekod _TiGeR_ 2. 4. 2018 22:58

Tak o to RGB mi právě vůbec nejde. :) V podstatě ani podsvícení nepotřebuju, stačí jen slabě svítící modré LED jen tak na okrasu a bude to hezky ladit se zbytkem modrých světel (monitor, počítač, ...) Celkem mě překvapuje, že někdo má klávesnici víc jako diskotéku, než nástroj na psaní... :D
"Někdo nemá rád Jablka, protože jsou kyselá a někdo má zase raději místnosti bez Oken, protože mu vadí světlo" :)
_TiGeR_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Geniál 3. 4. 2018 11:56

Ani ne, divil byste se kolik užitečných profilů a samozřejmě i také efektních lidi vytvoří. Celkem rychle jsem si na některé zvykl (například barevně odlišené sekce klávesnice "Form and Function")
Geniál
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků