Tip na velkou ergonometrickou bezdrátovou vyš do 1000,00 Kč?

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Gooorila 13. 2. 2016 14:13

Zdravím

Nemáte někdo tip na velkou, ergonometrickou bezdrátovou myš? Měl jsem BT verzi Intellimouse od MS, pak jsem měl nějakou Gigabyte G600 tuším. Mám velkou ruku a chci si na myš položit ruku a ne jen konečky prstů. Zároveň nechci ty logitechy za 1800, ale něco do tisícovky.

Nemá někdo tip?
Gooorila
Junior

Odeslat příspěvekod m.kv 13. 2. 2016 18:49

I když ti někdo něco poradí, nejlepší bude zajít někam do většího obchodu a vyzkoušet na místě. Sám mám tak trošku tlapu a vyhovuje mě G700 (no trošku větší by mohla být), ale kolega s podobnou velikostí ruky mi ji zhanil.
m.kv
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gooorila 14. 2. 2016 14:03

Cjození po obchodech jsem již absolovoval. Od datartu, electroworldu, až k alfacompu a nebo třeba tesco a globus.Vždy je vystaveno jen pár a nenašel jsem takovou, která by padla do ruky. Moderní trend je mít yši k notebooku, tedy malinkaté pro tři prsty...

Já obchodníky chápu. Co otevřu z blistru, to už neprodám. Ale třeba v Alze jsem minulý týden koupul jednu myš. Uváděli délku 112mm, měla 105mm. Na šířku byla o tři mm menší taky. Nezdá se to, ale těch pár milimetrů hraje roli...
Gooorila
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 14. 2. 2016 14:13

Dobra tvarem i vybavou, napr. integrovany BT, moznost prepinat mezi az 3 PC, je MX Master. Jen ta cena to trochu zabiji.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfah4ns 14. 2. 2016 16:26

Kin
Jak jsou na tom tedka? Stavajici uz drzi, nebo je to porad nedodelek?
Mi tedy mx perf zatim maka, ale denni prace na ni zacina byt pomalinku videt /ma 3 roky a byt zatim funguje jak ma, vypada, jako by mela tak 10, ale fakt jede 8-10h denne :-) /, tak uz i pokukuju po novem mysitku, kere z fleku vezmu v pripade, ze klekne.
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 14. 2. 2016 16:35

tohle jsem taky řešil nějaký ten pátek, nakonec jsem vzal za litr? novou MX Performance z aukra. Původ - outlet v USA.
Ono asi na kancl práci & velkou ruku nic lepšího není. Bohužel.
eLzyx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfah4ns 14. 2. 2016 16:39

Hmm, ani me nenapadlo se tam po nich kuknout, no uz jsem v AMS :-\
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 14. 2. 2016 17:09

Hans: Stavajici ... mam po kolobehu tri vymen kus z 12/2015 a luxus. Dokonce i licovani je luxusni. Kolecko se neklepe, samo to nescrolluje, vse funguje a jsem spokojeny zakaznik.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfah4ns 14. 2. 2016 18:41

Nj, jako i u mx perf par kolegu na kolecko nadavalo, ze jim to obcas nebere stredoklik, je tam pomerne snadne udelat misto stredokliku klik koleckem do strany, je dost na volno a ty krajni pozice nejsou uplne zretelne, nicmene ja problem nikdy nemel. U kolegu jsme to pak poresili tak, ze si nastavili pohyby do stran rovnez na stredoklik a byl pokoj. Mi zatim drzi, jen mi slezly ty popisky na hrbetu a mam dost odreny a poskozen, ten pokoveny pasek po strane + pogumovane gripy uz taky nejsou v bej stavu, ale dostava fakt zabrat, krysa jedna.

Kazdopadne jsem se ale jejim tvarem rozmlsal a uz nechci do ruky nic horsiho.
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků