Nenabehne Safe Mode chyba explorer.exe

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 18. 12. 2006 22:04

prosim vas o surnu pomoc,

pred 10minutami som instaloval IE 7.0, vsetko prebehlo v poriadku, na konci instalacii si to vypytalo restart, tak som potvrdil a od toho restartu uz mi nejde pc.

Skusam hocijake moznosti pri Safe mode a vkuse mi vypisuje chybu " Nepodarilo sa spustit tuto aplikaciu, pretoze sa nenaslo _Normaliz.dll. opatovne nainstalovanie aplikacie moze tento problem odstranit"

kokos co mam robit? :(((( som zufali, prosim o pomoc
Andrew-DC
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sterivap 18. 12. 2006 22:16

tak dostaneš se do Safe Mode nebo ne? nějak to nechápu....
...kdyby pes nesral-dál by došel...
sterivap
Junior

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 18. 12. 2006 22:18

zobrazi sa cierna obrazovka a vybehne tabulka s tym errorom vyssie napisanym a to je vsetko, ten odkliknem a uz sa dalej nic nedeje a cierny monitor je a v kazdoom rohu je napisane safe mod a to je vsetko :(
Andrew-DC
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod longman 18. 12. 2006 22:32

jde ti spustit task manager??
longman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod longman 18. 12. 2006 22:36

jukni se na: http://uberkuh.com/node/666 tam je malý návod někdo už to tam řešil
longman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 18. 12. 2006 22:38

uz som rozbehal Safe mode, task manager mi siel tak som dal obnovu systemu pred instalaciou IE ale ked dam pc do normalneho rezimu tak zatvrdne, sakra
Andrew-DC
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod longman 18. 12. 2006 22:58

prvni co udelej když ti jde task manager zazálohuj si data před dalším testováním
longman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 18. 12. 2006 23:02

vkuse mi ide iba nudzovy rezim, data zalohovat? ako myslis nie obnovovaci bot spravit ale normalne data ako filmy.... zalohovat?
skusal som uz aj nieco co tu bolo napisane ze v C/Windows/ie7/spuninst.txt som premenoval na .bat a spustil ale aj tak to nejde....
Andrew-DC
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 18. 12. 2006 23:15

ako PC mi uz ide normalne, nechapacky, spravil som toto:

obnovil som system na stav pred instalaciou, potom som spravil toto C/Windows/ie7/spuninst.txt som premenoval na .bat a spustil a vratil system do stavu po instalacii IE7, windoze ide a IE mam stare IE6, este skusam restart co to spravi, dufam ze uz nic aj ked mozem povedat ze je trosku spomalene startovanie teraz :(
Andrew-DC
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků