virtuální wifi

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Gulde 18. 3. 2015 13:52

Zdravím,
potřeboval bych poradit nějakou osvědčenou a jednoduchou alternativu ke connectify pro windows XP, našla by se?
Předem díky za rady.
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hunter21 18. 3. 2015 16:35

Co potrebujes z toho connectify aby fungovalo ?
hunter21
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Gulde 18. 3. 2015 21:09

Potřebuji program bez omezení, který se nebude každých 30 minut vypínat. Proto sháním nějakou alternativu.
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hunter21 18. 3. 2015 21:47

Ak potrebujes vytvorit bezdratovu siet na XP je potrebne mat taky ovladac, ktory obsahuje "softwarove AP". To je totiz ta cast, ktora je od WVista zaclenena do sietovej vrstvy systemu a tym padom ju ovladace nemusia obsahovat. Preto funguje software ako je connectify.
Niektore wifi karty obsahuju soft AP a je to mozne nastavit cez aplikaciu dodanu k tej karte. Vacsinou su to karty zalozene na cipoch od Ralinku, alebo od Atherosu. Kukni manual k nejakej wifi karte, ktora funguje pod WinXP.
hunter21
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Gulde 19. 3. 2015 16:45

Díky za info. Jinak věc se má tak, že přítelkyně dostudovala a ještě chvíli plánuje zůstat na kolejích, nicméně protože už dostudovala, odpojili jí internet, tak se snažím nějak zajistit, aby měla internet přes wifi od svojí spolubydlící. Obě mají nějaký ten starý Asus EEE, na jednom jsou Win XP, na druhém Win 8.1. tak se to snažím vyřešit tímhle způsobem. Běžně bych tam dal wifi router, co tu mám po ruce, ale to tu zřejmě mají na kolejích nastavené tak, že to nefunguje (respektive nesdílí to internet).
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků