Mozilla Firefox 2.0 nebo IE 7?co budete používat??

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod RADIL 26. 10. 2006 08:34

Přecházet je špatně položená otázka. Zkoušet jej určitě budou.Hodně záleží na tom co kdo od prohlížeče očekává a jak naplní jeho očekávání. Budou tací co jiný prohlížeč zkoušet nebudou a nikdy na jiný nepřejdou. Nevidím důvod proč nepoužívat dva i více prohlížečů, nakonec zůstaneš u toho nejlepšího z tvého pohledu.
RADIL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mira 26. 10. 2006 08:50

metla:Obrázek Tak toto se mi fakt líbí a je to i můj případ. :D
Microsoft taky nemusí mít vždy všechny trumfy v kapse.
Pro Microsoft: Obrázek
Mira
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike.M 26. 10. 2006 08:57

Serec píše:.... S IE mám všechno copotřebuju ve formě která mi absolutně bez sebemenších problémů vyhovuje. .....u/quote]
I viry a havet? mas s IE?
Zivot je kurevsky tezky.
Mike.M
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 26. 10. 2006 09:04

TheTOM_SK píše:Skousel sem FF 2.0, ale porad je to prohlizec pro nenarocne, takze radeji zustanu u IE7.


Ja bych spis rek ze pro nenarocne je IE7.
------------------------------------------------------------------------------

Zustavam u FF ,dokonce me u FF2.0 uz bezi vsechny dulezita rozsireni
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stefa 26. 10. 2006 09:05

Sice jsem jeste nestihl IE7 nainstalovat (ale urcite se k tomu dostanu), ale pocitam, ze FF bude na mem compu stale nejpouzivanejsi.
Stefa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod running-free 26. 10. 2006 09:07

Už z principu bych IE7 nepoužíval.
Používám Operu a kdybych si měl vybrat mezi těma dvěma tak na 100% Foxe.
Navíc jedu na Linuxu :-)
running-free
Junior

Odeslat příspěvekod vokial 26. 10. 2006 09:10

FireFox 2
vokial
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drnoha 26. 10. 2006 09:15

Opera + IE6 tam, kde je treba. :-D
drnoha
drnoha
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gappa 26. 10. 2006 09:16

Primárně používám FF 2.0 s rozšířeními, na testování webových stránek nádstavbu pro IE Maxthon, standalone IE7 a Operu.

IE7 mě v žádném případě neoslovil.
Gappa
Junior

Odeslat příspěvekod malcolmX 26. 10. 2006 09:27

Prubnu oba a rozhodnu se. Doma zustane ten, co mi bude nejvice vyhovovat. V zamestnani budu kvuli vyvoji a podpore pouzivat to co nasi klienti/partneri.
malcolmX
Junior

Odeslat příspěvekod Stefa 26. 10. 2006 09:31

TheTOM_SK píše:Skousel sem FF 2.0, ale porad je to prohlizec pro nenarocne, takze radeji zustanu u IE7.


To sis nejak poplet, ne? Pro nenarocne je IE, protoze je primo v systemu a umi vsechno, co potrebujes, aby si mohl brouzdat po netu. Pro lehce narocne je Opera, protoze vsechno podstatne ma v sobe a jde ji dale prizpusobovat. No a FF je v zakladu naprosto holy, ale rozsirenima si z nej muzes udelat co te napadne, nebo postelovat about:config, coz mi zrovna neprijde jako prace "pro nenarocne".
Stefa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BEZY 29. 10. 2006 14:25

Mira píše:
valecny píše:Zajímalo by mě jestli lidi budou přecházet z5 na internet explorer:)e/quote]
Ha ha, tak mi Firefoxaři určitě ne. :lol:-/quote]


Bohužel dokud bude KB (mojebanka.cz) neustále ignorovat FF, tak budu muset IE i nadále používat (ikdyž vždy jen na 5 minut :P )

Btw, jak je to s IE7 a mojebanka.cz ? Už to jde dohromady?
BEZY
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xcmaniax 29. 10. 2006 14:40

Moje banka jde v pohode i s IE7:-) Me se IE7 celkem libi, je rychly a narozdil od FF2.0 zobrazuje vsechny stranky jak jejich autori zamysleli. Coz samozrejme neni chyba FF, ale to me bohuzel kdyz chci jen prohlizet nemusi zajimat. Graficky se mi v zakladni verzi libi vice IE7, ale to je asi u kazdeho jinak. IE7 bych zkusil pouzivat jako hlavni prohlizec, kdybych nekde nalezl podobne rozsireni jako "mouse gestures" coz je pro me absolutni zaklad, nevite nekdo o necem?:-)Jinak zustavam u FF2.0.
xcmaniax
Junior

Odeslat příspěvekod AndrewJ 29. 10. 2006 15:19

Až bude nativní linuxová verze v repozitářích ubuntu, přejdu na IE :) slibuju
AndrewJ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robutek_on_the_fly 29. 10. 2006 15:49

AndrewJ > Cize celkom coskoro, co? :D
xcmaniax > IE7 zobrazuje (a este k tomu NA ROZDIEL od FF) stranky tak, ako ich autori zamyslali? LoL! Napriek vseobecne znamej tvrdohlavosti IE v otazke ignorovania standardov, ktorych spracovanie ma ovela lepsie zvladnute ako FF tak Opera sa najde clovek, ktory veri tomu, ze spravodlivost je na strane IE??? Ty si asi nikdy nerobil weby, pretoze IE je na tom oproti konkurencii dost zle a to aj nove IE7. Nehovoriac o spatnej vazbe, kde sa rozne generuju stranky v roznych verziach IE. K tomu by sa vedelo vyjadrit velmi vela webdesignerov a webdeveloperov dost nelichotivo :) Aj ked som v podstate odporca IE (vyhradne FF, momentalne 2.0), ocenujem pokrok, ktory dosiahol IE7 oproti verziam minulym, rozhodne vsak je na com pracovat, HLAVNE na zobrazovani stranok, v tomto smere by som (a myslim, ze mnohi ini tiez) uvital, keby sa kazdou verziou nemenilo, ale aby sa konecne spracovalo nejako rozumne, aj za cenu dalsej diverzifikacie. Mohol by sa napr. inspirovat ohnovou liskou ;) To by ale mali webdesigneri trapne malo prace a tak sa to asi nestane ;) Kazdy si najde medzi prehliadacmi kazdopadne ten svoj a ja tu nechcem kydat na ziaden prehliadac, len ked tu uz dakto vyzdvihol najvecsiu (neratam bezpecnost :)) chybu IE ako prednost voci konkurencii, tak som musel ..

PEACE
robutek_on_the_fly
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků