RealVNC x Hamachi

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Klasounek 16. 8. 2006 13:01

Jak rozchodim vzdálenou správu pc přes internet pomocí RealVNC? V domácí síti to rozchodim (bez Hamachi), ale po netu už ne. Je k tomu zapotřebí Hamachi? Nedokážu to rozběhat. Obe PC (server i Viewer mají adsl od telcomu -> sdílená IP.) Pokud se oba připojí do Virtuální sítě přes Hamachi, tak dostanou přiřazenou "Hamachi IP", ale přes tu mi nic VNC nenajde a nepřipojí se...
Díky za rady
Klasounek
Junior

Odeslat příspěvekod markriz 19. 8. 2006 14:14

musí to fungovat mám to odskoušené!!! nebrání tomu firewall zkus vypnout a uvidíš
markriz
Junior

Odeslat příspěvekod Klasounek 22. 8. 2006 23:34

používam SP1, nemám žádné firewally.
Klasounek
Junior

Odeslat příspěvekod Elektricman 23. 8. 2006 15:55

SP1 má taky jakejsi firewall .... tak se mrkni jeslti není puštěnej .. (takovej ten zánek na ikonce připojení =o) )
Miranda IM rulezzzz
Elektricman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klasounek 24. 8. 2006 00:56

Tak všechny firewally jsou vypnute... Tak jakou IP mam tedy zadavat ve VNC vieweru pro pripojeni na vzdaleny pocitac? Tu IP, kterou na mi na pc s VNC serverem priradi Hamachi?
Klasounek
Junior

Odeslat příspěvekod xoj 25. 8. 2006 09:05

jasne adresa hamachi, cili 5.x.x.x, zaroven je dobre pingnout ten server - tim se zjisti jestli hamachi tuneluje a na serveru kdyz se najede mysi na ikonu v tray tak by mel byt seznam adres ze kterych je VNC dostupne (VNC Server 192.168.x.x, 5.x.x.x)
hp nx6125, ~~~ ~~ ~~ ><(((°> ~~ ~~~ ~~ ~~~ ~~~ ~~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~~
xoj
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klasounek 26. 8. 2006 23:45

ok, vyzkousim to. Nemuze byt take problem, ze na pc, kde pobezi server, je nekolik uzivatelskych uctu chranenych heslem? Ale predpokladam, ze v tom by problem byt nemel...?
Klasounek
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků