Existuje emulátor počítače IQ-151?

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod oldsoft 15. 6. 2005 00:08

Existuje emulátor počítače IQ-151? Celkem by mě to zajímalo. Nic jsem nenašel ani Googlem ani ničím jiným, MESS to neumí. Tak kdybyste někdo něco věděli, napište. (Emulátor jistojistě nebude úplně dokonalý, například nenaemuluje tu úděsnou klávesnici nebo vedlejší efekt užívání tohoto počítače z Nového Boru - totiž vytápění místnosti...)
oldsoft
Junior

Odeslat příspěvekod frn 15. 6. 2005 06:12

Můžu vědět, k čemu to bude dobré ? Na IQ moc kvalitních her nebylo a ani jejich nasazení v nějakých technických aplikacích celkem nehrosilo - na to byl o 100% lepší PMD ..

Jinak já taky na IQ vyrůstal a nedám na něj dopustit - i přes určité mouchy mi to hodně dalo. A stavebnicové provedení (s modulty) technicky vzato nebylo vymyšlené špatně. Ale ty konce ...
frn
Junior

Odeslat příspěvekod Howard 15. 6. 2005 07:47

LOL ted sem malem spadnul pod stul :-) IQ151 :-) anoooo, to byl ohrivac topinek :-) souhlas...PMD byl lepsi...
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oldsoft 15. 6. 2005 11:51

Můžu vědět, k čemu to bude dobré ? Na IQ moc kvalitních her nebylo a ani jejich nasazení v nějakých technických aplikacích celkem nehrozilo - na to byl o 100% lepší PMD ..

Jinak já taky na IQ vyrůstal a nedám na něj dopustit - i přes určité mouchy mi to hodně dalo. A stavebnicové provedení (s moduly) technicky vzato nebylo vymyšlené špatně. Ale ty konce ...
oldsoft
Junior

Odeslat příspěvekod Alvarion 24. 11. 2013 10:54

Alvarion
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 24. 11. 2013 11:39

Na IQ151 se vykašli spíš si postav PMD-85 dnes to není problém dva integráky a pár součástek kolem a máš PMD-85 jako vyšité připojíš monitor a PC klávesnici a jseš vysmátý.....

http://pmd85.topindex.sk/
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oldsoft 24. 11. 2013 12:47

PMD 85-1 mám originál ;-)
Kdo se ptá, je pták:-)
oldsoft
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků