Dá se někde na netu stáhnout MS-DOS?

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod one_half(smazano) 25. 5. 2005 22:18

MS-DOS verzí 6.22 a starších je skutečně stále licencovaný software. K záchraně dat není vhodný, to už tu mnohokrát padlo: rozpoznává pouze oddíly FAT16 a FAT12.

Na druhou stranu je to poslední plnohodnotný DOS: DOSy 7.0 a 7.1 dodávané k Windows 9x, které zmiňuje adams, měly omezený počet doprovodných utilit a žádnou nápovědu.
FreeDOS je kvalitní nástupce plnohodnotných DOSů, ale ani ten nenabízí tolik utilit a v takové kvalitě jako původní MS-DOS.
press any key to continue
one_half(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M$ 25. 5. 2005 23:43

kubakod píše:Me prijde pomerne jednoduchy zpusob, kdyz se kousnou okna, vytahnout hadr a dojit ke kamaradovi, ktery me stahne vsechno potrebne :-) A az bude mit problem on, prijde zase ke me.


fajn reseni, ale delej to nekolikrat do mesice nebo kolem 2 rano, to i nejlepsi kamos te posle do p*le :P jinak urcite pochopis, ze podobny najstroje jsou moooooc uzitecny :-B

..aby to nekdo spatne nepochopil, ja bych se ubehal, jelikoz stale stouram a Wokna to nelibe nesou... F*K Mrkvosoft..
M$
Junior

Odeslat příspěvekod arnizoom 19. 2. 2009 16:35

ano da se stahnout a dokonce vsechny WINDOWS taky a take stare programy !!!!!! je to : www.vetusware.com ale musis byt zaregistrovanej a prihlasenej je tam taky limit stahovani 1 stahnuti za den.
arnizoom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jancii 23. 2. 2009 12:55

No a pokial chces mam 60ks verzii original este zabalenych diskiet s manualom. Za pětku venujem.
jancii
Junior

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 2. 2009 13:46

Já jsem takhle jednou zachraňoval počítač v bývalé práci pomocí live CD nějakého Linuxu, na tyhle věci mi to přijde lepší.

Existovaly různé klony DOSu (Caldera, DR-DOS a nyní Free DOS), ale ty jsou vhodné spíše k oživení starých počítačů a hraní starých DOSovských her (kdy by to pod Windows neutáhly).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 2. 2009 13:47

kubakod píše:Me prijde pomerne jednoduchy zpusob, kdyz se kousnou okna, vytahnout hadr a dojit ke kamaradovi, ktery me stahne vsechno potrebne :-) A az bude mit problem on, prijde zase ke me.

Aneb důvod se zmrskat se vždycky najde :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jancii 23. 2. 2009 14:13

plne s tebou suhlasim, je to uz dobre len na ozivenie veeeellllmmmi starych pocitacov
jancii
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků