jaký holicí strojek - planžetový nebo hlavicový

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ALDA._ 12. 10. 2005 09:33

Plánuji koupit a nevim jaký je lepší.
Jaké máte zkušennosti?
Obětuji tak 1500,-

Díky.
ALDA._
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 12. 10. 2005 10:31

reknu ti presne to, co nechces slyset... "mokry holeni" rulezzz...
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ALDA._ 12. 10. 2005 10:35

To mě už přestalo bavit.
Myslim si, že suché holení bude rychleji hotové.
ALDA._
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 12. 10. 2005 13:56

Nejlepsi je Mach 3 turbo... :wink:
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Skodik 12. 10. 2005 13:57

No rychleji bude, ale treba krk se holi spatne a nikdy to nebude tak kvalitni, dale budes mit pokozku podrazdenou apod.
Holim se na mokro, ale nekdy se opravdu jinak neda a musim na sucho, coz pouzivam planzetovy, zkousel jsem i hlavicovy a vyjde to tak na stejno, mnohem vic zalezi na kvalite strojku.
-- vsechno dulezite najdete na moji osobni strance - vice profil
Skodik
Junior

Odeslat příspěvekod iwigirl 12. 10. 2005 15:59

doporucuji epilator.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 12. 10. 2005 18:46

Rozhodne planzetovy - uz kvuli tomu, kdyz budes jednou menit ty planzety nebo frezky, tak ve frezkovem strojku musis vymenit vsechny 3 frezky, tj. zhruba 3x500Kc, kdezto u planzetoveho 1x500,-. Planzetovy holi vice do hladka. Frezkovy holi i delsi vousy. Ale vetsina planzetovych ma i zastrihavac, ktery nekolikadenni vousy v klidu zvladne. A znacka.... jedine Braun!
Adam Bernau
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skodik 12. 10. 2005 22:27

Adam Bernau píše:Rozhodne planzetovy - uz kvuli tomu, kdyz budes jednou menit ty planzety nebo frezky, tak ve frezkovem strojku musis vymenit vsechny 3 frezky, tj. zhruba 3x500Kc, kdezto u planzetoveho 1x500,-. Planzetovy holi vice do hladka. Frezkovy holi i delsi vousy. Ale vetsina planzetovych ma i zastrihavac, ktery nekolikadenni vousy v klidu zvladne. A znacka.... jedine Braun!

presne tak, planzetovy ma zastrihvac a Braun mam uz taky tak 4 roky? - to mozna jeste vice a pohoda.. jen baterka uz zlobi, ale pristroj je porad oka
-- vsechno dulezite najdete na moji osobni strance - vice profil
Skodik
Junior

Odeslat příspěvekod ri.va 12. 10. 2005 23:10

iwigirl píše:doporucuji epilator.


:mrgreen:
ri.va
Junior

Odeslat příspěvekod AndrewJ 12. 10. 2005 23:18

nevím... mě holení na sucho nevyhovuje... ale když musím, tak braun je OK...
AndrewJ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ALDA._ 13. 10. 2005 10:02

http://www.kasa.cz/index.php?0:2:braun-2675-cruzer:0

Myslíte, že bude dobrej?
Dražší už nechci.

Díky.
ALDA._
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AndrewJ 13. 10. 2005 10:04

si ho objednej a vyzkoušej... při nákupu přes net můžeš zboží bez udání důvodu do 14 dnů vrátit...
AndrewJ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Denon 13. 10. 2005 19:34

Ahoj
napíšu ti jak jsem na tom já... před zhruba 8 lety jsem zakoupil planžetový Remington - nesl jsem ho domů jako svátost. Ale hned první holení pro mne bylo vystřízlivěním. Možná to bylo nezvykem na strojek-dosud jsem se holil výhradně žiletkou. Po čase (asi rok) se planžeta "probrousila" a byl v háji. Zanevřel jsem na elektrické strojky a holil se dál žiletkou - v současné době Mach3 - to je prostě super oholení. Ale člověk je línej, žejo... nedávno mne popadla taková nějaká touha po opravdu kvalitním el. strojku. Po zkušenosti z dřívějška jsem tentokrát zvolil frézkový a hledal jsem na internetu kde jaké mají. Pak jsem našel. Podívej na holicistrojky.com tam jich je hafo. Koupil jsem Philips HQ 7830. K prvnímu holení jsem přistupoval dost skepticky - přeci jenom žiletka je žiletka. Ale tenhle strojek mne prostě "dostal". Přečti si parametry, najdi nějaké recenze, zvaž cenu a rozhodni se sám. Osobně jsem rád, že jsem ho koupil a těch peněz nelituju.
Denon
Denon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Malkovich 13. 10. 2005 19:44

iwigirl píše:doporucuji epilator.


Nějaká osobní zkušenosti by nebyla: :lol: :lol: :lol: :lol:
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JIV 13. 10. 2005 19:55

preferujem ziletky wilkinson
JIV
Pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků