Angel Scooter Strikes Back

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod LukeMarty 16. 5. 2005 21:40

Vazeni pratele je to tu. Angel Scooter mi odpovedel na muj vsetecny mail stran jeho osoby :) Text prikladam. Upozornuji, ze se jedna o "drsny" projev :)


> --- Původní zpráva ---
> Od: LukeMarty <luke@mybox.cz>
> Datum: 15.05.2005 17:47:51
>
> Tady to mas :)))
> http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=1762
>
> Asi te opravdu jen omlouva tvuj vek :)))
>
>
Hoj Ty jeden zkurvysyne ja ti dam ze me omlouva jen muj vek,ja muzu mit kolik chci let a budu porad takovy jaky sem,narodil sem se tak,jako silenec a jako megafanda do Scooter.Myslel sem ze me udelas fanklub kde me budou mit lidi radi a obdivovat me a ty me zalozis pičo fanclub kde me kazdy nesnasi a pomlouva,ma to byt fanclub pičo a ne neco jako atentat na me voe.Asi ty tomu nebudes verit ale mam i hodne fandu kteri me fandi ale ne jen falesne jako jekteri s Vas ale doopravdy,nevim esi fandis skupine Scooter ale tedkom byl v Praze koncert Scooter a dva fandi me poznali ze to sem ja Angel Scooter a byli radi ze me poznali a ze me videli na vlastni oci ze me zacli obimat,podavat ruku a rikat o me ze sem Boss atd...A na dalsi koncert co se ted uskutecni v Havirove sem snima domluvemej!To sou mi kamove,fandi Scooteru jako ja a ziji podobnym zivotem jako ja a ne jak ty ty blbecku jeden,ty nulo jedna co si ty ty pičo v zivote dokazal?Dokazal si udelat stranky a blog jak ja?Vzbourit desetisicite reakci a nazoru na seve?Asi ne co?Nic vic nez me pomlouvat neumis co?CO ty ty ***** poslouchas za drsnou hudbu co?aaa hah ha.Scooter asi ne ze?To je pičo hudba nejdrsnejsi ty kokote pičo umri preji ti at umres na silifis ty trosko jedna usmaz se v pekle aa ha aha!!!!Adios Amigos Scooter yeah pičo ahahaha!!!!Nazdar v Havirove ,prijd esi ses frajer me to co si myslis rict me do oci woe.Angel Scooter.

Slavnej sem aj bez tebe ty luzo jedna.Mel sem weblog o kterem tys ani poradne nevedel,chodilo me tam 1200 denne hm co ty na to rikas co?DOkazal by si nekdy toco ja?pičo ty ses ta nejvetsi ***** co me kdy napsala mail a aa hahaah ha Scooter yeah aAAAAAAArg!!!Angel Scooter
LukeMarty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S-Tony 16. 5. 2005 22:10

No to je dobrý *****.
A navíc ještě nepochopil, že si ti jeho fanoušci z něho vlastně dělají srandu.....
:roll:
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod cache 16. 5. 2005 23:25

Jezis to je "vuuul".. vyzera ako "strasny drsnak" co klati kazdu 14rocnu kravu co si mysli ze je cool..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djlooper 17. 5. 2005 08:11

Angel Scooter je Poslední akční hrdina.
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 17. 5. 2005 11:20

Pan sveta a slavnejsi nez Scooter..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 17. 5. 2005 13:47

o cem je tenhle tread?
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků