Kterou sekci Computeru máte nejraději?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Kterou sekci Computeru máte nejraději?
Témata 4 %  25%  [ 4 ]
Uživatel 2 %  12%  [ 2 ]
Digitál 2 %  12%  [ 2 ]
Profi 3 %  18%  [ 3 ]
Magazín 1 %  6%  [ 1 ]
Internet 4 %  25%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 16

Odeslat příspěvekod Richard Sláma 20. 4. 2005 11:36

Máte nápad na novou sekci časopisu? Zajímá vás nějaké téma, o kterém jste v Computeru ještě nečetli? Vyhovuje vám členění časopisu nebo některé z prvních sekcí přeskakujete a začínáte číst třeba až od sekce Profi? Jste spokojeni s obsahovou náplní jednotlivých rubrik, nebo byste neco změnili? Pomozte nám dělat Computer co nejlepší a dejte hlas v naší anketě. Budeme rádi za vaše nové podněty a nápady.
šéfredaktor časopisu Jak na počítač
Richard Sláma
Junior

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 20. 4. 2005 21:56

přeskakuji sekci digitál která bohužel se mi zdá stále roste...ostatní jsem napsal už do dalších threadů .);)
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Richard Sláma 21. 4. 2005 00:13

Rozrůstání sekce Digitál se vám spíš jenom zdá. Její rozsah je stále +- stejný. Výjimkou jsou čísla, kdy je v daném čísle v sekci Digitál třeba test HW, jako třeba právě v čísle 8/05.
šéfredaktor časopisu Jak na počítač
Richard Sláma
Junior

Odeslat příspěvekod Vojtěch Nikl 21. 4. 2005 17:20

Byl bych rád, kdybyste zmenšili sekci Digitál a Hlavní téma a rozšířili sekci Speciál.A PROBOHA!!!, uberte reklamy, vždyť půlka vašeho časopisu jsou reklamy!!! A vůbec nejhorší jsou ty vaše "zozevírací obálky".Když už nemáte místo na reklamu, tak přidejte nový list!Jinak chválím design časopisu a !cenu! :D, ta je prostě bezkonkurenční!Kam se hrabe CHip,který je víc jak 2* dražší. A nemohli byste číslování časopisu "přenést" na levou stranu. Mám doma už pekný stožek(asi 50 čísel) a mnohem lépe by se mi podle čísla hledalo u hřbetu.Jako novou rubriku bych založil casemodding,overclocking a vůbec rady okolo hardwaru, něco jako speciál, ale ne recenze, ale soustředit se na jeden, dva, tři výrobky a u těch uvést všechny jejich fígle a nastavení. A také bych zavedl něco jako mají v levelu, a to sestavy měsíce.Ale ne jen nejlepšího poměru cena/výkon, ale i sladěnost a nadprůměrný výkon celé sestavy.Kdybych si sestavil to, co mají v Levelu, asi bych toho litoval.
Tak, to je prozatím vše, s dalšímy návrhy se ozvu později. Čao
Vojtěch Nikl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sherman 21. 4. 2005 17:48

Kupte si PC Magazine a ono vas uz neco napadne ... :idea:
Sem silenej a ničemu nerozumim...
Sherman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Richard Sláma 21. 4. 2005 18:58

Bohužel si sám ve svém příspěvku protiřečíte... Haníte množství reklamy a chválíte cenu časopisu. To jde jaksi ruku v ruce, protože reklama je to, co časopis živí.

Ale jinak díky za tipy.
šéfredaktor časopisu Jak na počítač
Richard Sláma
Junior

Odeslat příspěvekod Axell 25. 4. 2005 11:27

Sekce Digitál není špatná.Akorát mi vadí,že na popis úprav snímků používáte programy ADOBE,které jsou drahé.
Jinak více recenzí digitálů by to chtělo
Axell
Axell
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stanis 25. 4. 2005 15:18

Axell píše:Sekce Digitál není špatná.Akorát mi vadí,že na popis úprav snímků používáte programy ADOBE,které jsou drahé.
Jinak více recenzí digitálů by to chtělot/quote]

To jsem rad, ze se najde take nekdo, komu se Digital libi :-B

Navody pro upravu snimku jsou vzdy jak v Adobe Photoshopu CS, tak v programu GIMP, ktery je zcela zdarma. A i v GIMPu muzete s fotografiemi udelat stejne zazraky jako ve Photoshopu. Nebo mate napad na nejaky lepsi program, ktery je dostupny zdarma? :D
stanis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod controlP 25. 4. 2005 15:31

Me se taky Digital libi. Zmenil bych tu vystrihovanku s typama okolo webu a HTML. Lepsi by bylo, kdyby to nejaky pravidelny serial, ktery by postupoval poporade. Takovyhle tipy 'bleskovky' sice nejsou spatny, ale vadi mi to ze sou pokazdy odjinud( wap, php, mysql).
controlP
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Richard Sláma 25. 4. 2005 17:06

Co se tyka Vystrihovanky Profi, ale obecne rubrik a clanku v Computeru, radeji se serialum vyhybame. Duvod je porosty. Ne kazdy casopis Computer cte pravidelne nebo jej ma predplaceny. Pokud si nas nekdo koupi na stanku a uvidi v casopise 42. dil serialu z celkem 76 dilu, asi z toho nebude nic mit. Takto se s kazdym cislem nauci neco noveho. Ruzne oblasti volime proto, aby si kazdy jednou za cas mohl najit to, co ho opravdu zajima a oslovuje. Mame za to, ze pokud se chcete opravdu naucit programovat od zacatku, je k tomuto ucelu idealni kniha, jejiz roli v Computeru nechceme suplovat.
šéfredaktor časopisu Jak na počítač
Richard Sláma
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků