Vaio FW a vadné pixely

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Whill 30. 12. 2009 19:41

Hezký večer,
zajímalo by mne zda má někdo zkušenost, jestli Sony do východní evropy neposílá nějaké zboží druhé jakosti nebo jestli aktuálně není známa nějaká vadná serie - konkrétně mi jde o LCD displej notebooků Vaio FW řada. Případně, má Sony nějaký problém s výrobou nebo u koho si displeje nechává dělat? Na stole mi totiž leží už třetí kus za uplynulé tři dny, který má vadný pixel. První měl zelený viditelný hlavně na černém pozadí a to už od prvního spuštění. Druhý měl opět zelený ale slabší a projevil se asi po hodině provozu. Teď ten třetí má pro změnu červený, který je vidět hlavně na bílém pozadí a jakýchkoli světlejších odstínech, vzniknul opět tak po hodině provozu. Tohle už nepovažuju za náhodu. Upřímně, čekám od toho trochu určitou úroveň, když to prodávají za ceny o třetinu vyšší než jakou to má reálnou tržní hodnotu, protože kvalita zjevně nula. Beru, když se objeví vadný bod po roce, ale ne když to teď donesu z obchodu a položím na stůl a to už u třetího kusu. Popravdě bych se na to už vykašlal, ale co si o tom má člověk myslet a co můžu čekat za měsíc, když se to takto chová?

Díky za případné odpovědi
Whill
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků