Poruchovost ASUS,ACER,HP,IBM,SONY...

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jahvodka 11. 7. 2007 18:14

ASUS X51R alebo HP nx7300. vo vztahu k poruchovosti.
Tu som citala akurat o problemoch s ovladacmi u nx7300, nic negativne som nenasla
Dakujem:
BUBANovi za pomoc v sekcii Motorola! :)
thePrayerovi za pomoc z avfora :)
jahvodka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-REK 11. 7. 2007 22:17

škoda že na vbi nemaj na sestavení nějaký 12,1 palcový book...hned bych ho tam koupil :-) jinak jsem rozhodnutý FS V3205...
J-REK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Izmail 12. 7. 2007 03:39

Tak to mne spis mrzi ze vetsina notebooku na VBI nemaji PCMCIA, coz bych docela uvital.

Nevite nekdo jak je to s kvalitou ? Jsou notebooky VBI kvalitni ? - co se tyce, zakladnych desek, šasi a displeju.
Izmail
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 12. 7. 2007 08:03

CeCo píše:Notebooky sa daju konfigurovat aj v Delli a ciastocne aj v HP.

C



Zabudol si na FSC
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Izmail 12. 7. 2007 18:04

Mel bych ohledne notebooku VBI par otazek, zacal jsem o nich silne uvazovat.

1. procesor Intel® Core™ 2 Duo Processor T7700, BOX 2.40GHz je mobilni?? Prijde mi ze ma moc velkou frekvenci.

2. Da se tento procesor taktovat - myslim obdobu jako od ASUSu PowerGear ?

3. myslite si ze mapriklad sasi maji graficke karty integrované na desce?

Diky
Izmail
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 12. 7. 2007 18:36

1, Ano.
2, Kazde Core2Duo sa vie taktovat smerom nadol. Nahor to nema zmysel a toboz nie na najvykonnejsom modeli, na ktory je dimenzovane chladenie.
3, Nemam sajnu a lisi sa to od vyrobcu a modelu.

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Izmail 12. 7. 2007 18:40

CeCo píše:2, Kazde Core2Duo sa vie taktovat smerom nadol. Nahor to nema zmysel a toboz nie na najvykonnejsom modeli, na ktory je dimenzovane chladenie.
C


No a jak je to s sasi? Je automaticky delana chlazeni pro nejvykonnejsi procesor? Protoze v konfiguratoru si muzu procesor vybrat.
Izmail
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 12. 7. 2007 18:44

No logika obchodu mi hovori, ze naco dimenzovat chladenie na 3,4Ghz procak, ked tam v zivote vykonnejsi nez 2,4GHz nedam...
Keby som bol vyrobcom, tak ho nadimenzujem prave na 2,4GHz (+ nejaka mala rezerva) a tym to pre mna konci... Konkurencia je silna a zbytocne budem vyhadzovat peniaze za super chladenie, ked to v konecnom dosledku oceni len malo uzivatelov (ano, su ludia ktori sa vecami typu TDP, kolmy zapis a pod. nezamyslaju)

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Izmail 13. 7. 2007 14:22

Izmail
Junior

Odeslat příspěvekod Michelangelooo 1. 8. 2007 15:30

Když už se tady tak rozebírají poruchovosti a spol., nevíte o nějakém obchodě, kde by se daly koupit komponenty pro notebooky? Jde mi konkrétně o základní desku osazenou do Acer Aspire 5024. Dvanáct tisíc za novou u Aceru se mi dávat nechce. Díky za příspěvky.
Michelangelooo
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 1. 8. 2007 15:34

Zakladne dosky jedine od vyrobcu alebo e-bay. Okrem vyrobcu notebookov ich totiz nikto iny (logicky) nerobi...

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Izmail 1. 8. 2007 17:49

Michelangelooo píše:Když už se tady tak rozebírají poruchovosti a spol., nevíte o nějakém obchodě, kde by se daly koupit komponenty pro notebooky? Jde mi konkrétně o základní desku osazenou do Acer Aspire 5024. Dvanáct tisíc za novou u Aceru se mi dávat nechce. Díky za příspěvky.k/quote]
Koukni na stranky firmy Kvazar Micro maji tak hodne veci na notebooky.
Izmail
Junior

Odeslat příspěvekod wojta 1. 8. 2007 17:55

To mu asi bude na nic. Tenhle NB nemá od Intelu ani fň. Chipset je ATI(takže AMD) a procesor AMD. Sám mám stejný (akorát s jíným procesorem), ale ještě dva měsíce bude v záruce. Víš, že můžeš schánět i 3023, deska je stejná?
C:\>ver
MS-DOS Version 5.00
wojta
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jindra.P 1. 8. 2007 19:07

Mate někdo notebook od Microstaru ? Zajímá mě také jeho životnost .. atd
jindra.P
Junior

Odeslat příspěvekod Michelangelooo 1. 8. 2007 19:55

Hmm, na eBay je prdlajz. :-( Dik za radu ohledne 3023 desky. ;-)
Michelangelooo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků