Zkušenosti se Sony Ericssonem W800i

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod worm001 27. 12. 2005 18:15

díík mě pravě zaskočilo že nejdou hry posílat
worm001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MattyL 28. 12. 2005 10:01

Chci se zeptat jestli jsou nějaké problémy s W800i. Slyšel jsem že je tam blbej firmware :hm
MattyL
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cream 28. 12. 2005 10:03

Ale ten sa da dat prehrat. :tleskani
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deeper 28. 12. 2005 13:38

MattyL píše:Chci se zeptat jestli jsou nějaké problémy s W800i. Slyšel jsem že je tam blbej firmware :hmm/quote]


ze softem nemám problémy spíš s joystickem tam mi upadla ta gumka a nereaguje někdy na pohyb dolů a doprava...
Deeper
Junior

Odeslat příspěvekod jingspiral 28. 12. 2005 14:11

doprava už taky??? čím dál tím lepší.... :tleskani
jingspiral
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deeper 28. 12. 2005 17:15

jingspiral píše:doprava už taky??? čím dál tím lepší.... :tleskanis/quote]


doprava to tak bylo i předtím! páč dolů a doprava jsou nejpoužívanější na joy!
Deeper
Junior

Odeslat příspěvekod Minos 28. 12. 2005 17:57

Taky vam nekomu nedoseda zadni kryt od baterie a vrze? Neni nekde navod jak to podlozit, slo to tak napr u starych T300 pomoci papiru. Dost me to stve, pri kazdym stisku klavesy to dela :/
Minos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deeper 28. 12. 2005 18:16

mě to nic nedělá... a to mám asi šedinu! ale možná že ne mám to kupovaný od 123mobil.cz

a to ti vtže jako vzadu kryt kterým otvíráš baterku nebo co?
Deeper
Junior

Odeslat příspěvekod Minos 28. 12. 2005 18:26

Jo, kryt od baterie, vzdyt to rikam...
Minos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gazik77 29. 12. 2005 17:21

Zdravim lidi. potrboval bych poradit. Mam SE w800i asi 14 dni a ted mi najednou nejdou do nej pres USB kabel stahovat at uz mp3 nebo cokiliv jineho. Vzdy se v pocataci ukaze,ze se kopiruje a az odpojim mobil tak v nem je bud neco, nebo zmizi vsechno.Uz me to celkem sere. :twisted: Tak nevim, jestli pouzivam nejaky spatny software nebo co. Ti hnupi z T-mobilu k tomu v sade daji instalacni cd a stejne ty programy nefunguji a chce to jine. Tak mozna i rada, ktere pouzivat, by nebyla k zahozeni. Jinak se mi i samy od sebe poskodi fotky nebo videa, cim to muze byt. A kdyz uz chci zformatovat kartu tak to chce zamek telefonu a ten mam hledat kde? Je toho plno, za kazdou radu budu rad. Predem moc diky. Zdarec :D
Gazik77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Minos 29. 12. 2005 18:17

Ten problem s mp3 vyresis aktualizaci firmwaru...
Minos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod b21 31. 12. 2005 10:56

Gazik77 píše:Zdravim lidi. potrboval bych poradit. Mam SE w800i asi 14 dni a ted mi najednou nejdou do nej pres USB kabel stahovat at uz mp3 nebo cokiliv jineho. Vzdy se v pocataci ukaze,ze se kopiruje a az odpojim mobil tak v nem je bud neco, nebo zmizi vsechno.Uz me to celkem sere. :twisted: Tak nevim, jestli pouzivam nejaky spatny software nebo co. Ti hnupi z T-mobilu k tomu v sade daji instalacni cd a stejne ty programy nefunguji a chce to jine. Tak mozna i rada, ktere pouzivat, by nebyla k zahozeni. Jinak se mi i samy od sebe poskodi fotky nebo videa, cim to muze byt. A kdyz uz chci zformatovat kartu tak to chce zamek telefonu a ten mam hledat kde? Je toho plno, za kazdou radu budu rad. Predem moc diky. Zdarec :D

ahoj měl sem ten samý problem je to více věcí najednou našel sem to na foru SEmania musíš třeba " spravně odebrat hardware, musíš v ve vlastnostech disku mít nastaveno optimalizovat pro výkon nebo to druhé ted nevím ale sou jen dvě možnosti a fw na to u me nemel vliv" taky sem nadaval ale byla chyba u me ted to slape ok. :lol: :D
b21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod OndraFF 31. 12. 2005 13:13

zamek telefonu je defaultne 0000!
OndraFF
Junior

Odeslat příspěvekod jvitek 31. 12. 2005 13:32

MAM NAPROSTO STEJNY PROBLEM, prave u toho sedim a uz mam chut hodit ho z okna. Taky mam od TMO, cca 3 tydny. FW R1N035. KDyz neco zjistis, dej mi prosim vedet, diky. Honza
jvitek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andels 31. 12. 2005 13:47

lidi prehrejte si novy FW! na R1AA008 t-mobile uz ho davno vydal...mel sem uplne ty same problemy jak tady pisete. Po prehrani noveho FW vsechno pominulo ...vse je OK!
andels
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků