W710 - v zozname hovorov neukazuje vsetky cisla

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod w710i 17. 3. 2007 16:55

Caute, mam W710i asi 2-3 mesiace, uz ho ma aj Orange v akcii, a zatial som si nevsimol aby niekto napisal elementarnu chybu vo firmware. Zoznam hovorov, t.j. prijate/neprijate/volane cisla si telefon ukazuje ako chce, resp. neukazuje. Napr. zavolam niekomu na cislo ktore nemam v zozname (cislo vytukam), a to cislo medzi volanymi nemam. To iste robi pri zmeskanych hovoroch, pride hovor, telefon neoznami ze bol zmeskany hovor. Tak isto prijmem hovor, zlozim, telefon neukaze posledny hovor. Je to dost podstatna chyba, ma niekto skusenosti? Dokedy mam cakat kym sa pani v SE zobudia a opravia zasadnu chybu? PS. ten problem ma aj moja kamaratka s rovnakym telefononm, jej sa ale niekedy tie cisla v zozname hovorov zobrazia, a napr. o desat minut jej zmiznu.
Mam najnovsi FW R1JC002, chyba stale nie je opravena.

edit: opravil som nazov prispevku :)
w710i
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smobil 18. 3. 2007 00:29

sksu restartnut telefon, na povodne nastavenia, resp. vypnut mobil a vybrat baterku.
Podpis editován administrátorem. Do podpisu nevkládejte odkazy, webové či e-mailové adresy ani obrázky, nepoužívejte formátování – změnu velikosti, řezu a barvy písma, podtržení a jakékoli jiné značky BBCode.
smobil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod w710i 18. 3. 2007 10:49

smobil: to snad nemyslis vazne :oboze :oboze
w710i
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lionnel 18. 3. 2007 11:13

Zkus vymazat celý seznam hovorů, pak by to mělo ukazovat normálně. U K800i to pomáhá.
Samsung i8000 Omnia II + 8GB MicroSD SanDisk
Sony Ericsson K800i (R8BF003) + 4GB M2 SanDisk
O2 Pohoda + IVM
Lionnel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jon_xo 19. 3. 2007 17:11

Lionnel píše:Zkus vymazat celý seznam hovorů, pak by to mělo ukazovat normálně. U K800i to pomáhá.m/quote]


celý seznam z mobilní paměti pak ji tam znova nahrát?
jon_xo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lionnel 19. 3. 2007 17:15

Ne ne, myslím seznam zmeškaných, odchozých a přijatých hovorů. :wink:
Samsung i8000 Omnia II + 8GB MicroSD SanDisk
Sony Ericsson K800i (R8BF003) + 4GB M2 SanDisk
O2 Pohoda + IVM
Lionnel
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků