FW z W800i, nebo FW s CID36 do K750i v servisu

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tamasha 29. 11. 2006 19:51

Já osobně s tímto nemám zkušenosti, ani o tom neuvažuji, ale i přesto mě zajímá, zda-li vůbec existuje místo, kdy by mi do SE K750i nahráli něco s CIDem 36, nebo rovnou FW z SE W800i... Pokud s tím máte osobní zklušenost, budu ráda, pokud to sem napíšete... Díky...

PS.: Omlouvám se, pokud tento dotaz ohodnotíte jako zbytečný, či naprosto "hloupý" A diskuzi locknete... Budu to respektovat, protože podle mě by to bylo hodnocená naprosto "na místě"... :wink:
// ZMĚNA: Už NEJSEM TAMASHA, ale JSEM NAJJA... Profil (WWW).
Tamasha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 29. 11. 2006 20:23

No tak jestli se ti to zda na miste, a stojis o to tolik, jak to vypada, tak ja ti to klidne bez duvodu zamknu :) :)

edit: jeee..ja sem zas dneska desne vtipnej. omg. :oboze
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tamasha 29. 11. 2006 20:46

Mno... Díky, ale já bych přeci jen nejdřív stála o tu odpověď, jestli to někde rovnou přehrají na FW z W800i... Díky (Ikdyž to nejspíš nepujde, co?)...
// ZMĚNA: Už NEJSEM TAMASHA, ale JSEM NAJJA... Profil (WWW).
Tamasha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sek750 29. 11. 2006 21:06

technicka podpora SEmanie...
sek750
Junior

Odeslat příspěvekod Tamasha 29. 11. 2006 21:09

To sek750: Tak Díky... :-D A někdo v servisu by to za úplatek neudělal? Co myslíte...
// ZMĚNA: Už NEJSEM TAMASHA, ale JSEM NAJJA... Profil (WWW).
Tamasha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 29. 11. 2006 21:12

Můžeš se zkusit poptat po servisech v svém městě(na valstní triko)
Tech. podpora SEManie by to měla udělat do 300kč...
BTW chápu správně že máš K750 CID49?
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tamasha 29. 11. 2006 22:00

To Vencos: Ano, chápeš naprosto správně... Bohužel mám CID49..., ale wotanserver se mi nechce použít... Nevím proč... Kouknu na semanii. Díky!

PS.: Škoda, že tech. podpora SEmanie není někde poblíž Tábora...
// ZMĚNA: Už NEJSEM TAMASHA, ale JSEM NAJJA... Profil (WWW).
Tamasha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan Y. 30. 11. 2006 01:26

tamasha: Na služby wotanserver.com, resp. jejich české podpory, jsou myslím vesměs velmi kladné reakce. Problém je ale ten, že ani wotanserver.com zřejmě nezvládne flashnout nejnovější K750, které mají CID 49 BROWN (rozlišuje se RED a BROWN).

tamasha píše:...zda-li vůbec existuje místo, kdy by mi do SE K750i nahráli něco s CIDem 36m/quote]


Jinak "nahrát něco s CIDem 36" je skutečně špatná formulace, protože CID je věc hardware, ne software. Naštěstí všichni víme, o co jde ;-)
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tamasha 30. 11. 2006 04:52

To neser: Za špatnou formulaci se omlouvám, myslela jsem: Nějaký Fw+ CID... - Jen jsem to špatně napsala, mělo to být takto:

...zda-li vůbec existuje místo, kde by mi do SE K750i nahráli něco, s CIDem 36 (to něco=FW a: , s CIDem36= ještě k tomu FW!
// ZMĚNA: Už NEJSEM TAMASHA, ale JSEM NAJJA... Profil (WWW).
Tamasha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin Vagner 30. 11. 2006 06:45

Nahrát do telefonu fw CID36 samozřejmě není problém ani když by šlo o novou K750ku například z distribuce T-Mobile, které jsou opravdu CID49 Brown.
Jen težko radit, které servisy jsou natolik funkční, že zvládnou tyto operace. No každopádně my ano, jen nejsme všude :hm
Martin Vagner
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tamasha 30. 11. 2006 07:09

Ano...Bohužel, nemohu si dovolit jezdit do Prahy, atd... Bydlím u Tábora... Takže, mám asi smůlu, že? A wotanserver.com by asi nedokázal patchovat FW z W800i... Že by mi to Káčka ten FW prostě nějak vtěsnal...
// ZMĚNA: Už NEJSEM TAMASHA, ale JSEM NAJJA... Profil (WWW).
Tamasha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buffalo007 4. 12. 2006 14:33

Ahoj jak tak brouzdám po internetu, hodně lidí dává z W810 soft do k750. Nemám s tím zkušenosti, ale prej je potom lepší zvuk a líp i fotí.
Buffalo007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martin Vagner 4. 12. 2006 15:04

To není možné, z W810i nelze fw dostat do K750i
Martin Vagner
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filip Novák 4. 12. 2006 15:14

Buffalo007 píše:Ahoj jak tak brouzdám po internetu, hodně lidí dává z W810 soft do k750. Nemám s tím zkušenosti, ale prej je potom lepší zvuk a líp i fotí.
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buffalo007 5. 12. 2006 17:33

Asi jj :D , je to možný, já to nezkoumal, já mám W810, takže mě to netrápí.
Buffalo007
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků