Seznam: Zvukové záznamy - K750i

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kobli 30. 10. 2006 13:38

Ahoj,
potřeboval bych poradit s jednou věcí. Když používám záznamník hovorů, nahrané záznamy se ukládají mezi ostatní zvukové soubory. Takže když potřebuji záznam najít, musím listovat a hledat ten správný formát záznamu. Mám tímto namysli složku ZVUKY.
Pokud, ale nahrajete záznam a neukončíte aplikaci máte na pravém tlačítku možnost Další a v té je položka Zvukové záznamy. Ta vám zobrazí pouze zvukové záznamy nahrané přes záznamník ....
Moje otázka zní: Jak se do toho seznamu se zvukový záznamy dostanu, aniž bych musel jít přes nahrávaní záznamu? Díky moc za každý nápad a postřeh ...
K.
kobli
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filip Novák 30. 10. 2006 13:46

Telefon to nijak neumožňuje ... :wink:
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kobli 30. 10. 2006 13:50

Hmm ... kvalitka :(
K.
kobli
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gromm 30. 10. 2006 16:21

Nejde to, leda že bys vytvořil složku pro zvukove zaznamy a tam to ukladal, a budeš mít všechny po ruce :wink:
Mám rád Hip Hop, mobily, zbraně...
Ale stejně je nejlepší Sony Ericsson


5110 :arrow: 3510i :arrow: 8310 :arrow: K500i :arrow: K750i :arrow: E50 :arrow: W800i
Gromm
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ceir 6. 12. 2006 18:32

Při zapnutém záznamníku se ozývá na "druhém konci drátu" v pravidelných intervalech pípnutí. Lze tomuto "oznámení o nahrávání si hovoru" nějak zamezit? Díky
ceir
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Filip Novák 6. 12. 2006 18:45

2 ceir: To "pípnutí" oznamuje druhé straně, že je hovor nahráván. Vypnout to nijak nejde, jedině mě napadá pohrabat se ve fw a najít ten zvuk pípnutí... :hm
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ceir 6. 12. 2006 18:57

Jééé, vidíš to mě nenapadlo, myslel sem, že to pípá proto, aby to ten člověk rychle položil a já ušetřil za hovory :D
No ve FW se hrabat nehodlam :?
Existuje nějaká javová alternativa?
ceir
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod havros 6. 12. 2006 19:20

Java nezvládá všechno, už vůbec ne správu hovoru :wink:
| iPhone 12 Pro Max |
---
havros
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 6. 12. 2006 21:39

kobli píše:Moje otázka zní: Jak se do toho seznamu se zvukový záznamy dostanu, aniž bych musel jít přes nahrávaní záznamu? Díky moc za každý nápad a postřeh ...
K.p/quote]

Žádný takový seznam ve skutečnosti neexistuje - vtip je v tom, že telefon otevře standardní složku Zvuky, ale zobrazí pouze všechny soubory ve formátu AMR.
Deleted user

Odeslat příspěvekod TA 6. 12. 2006 22:20

trošku odbočím od témy. Ako je možné nahrávať hovory :?:
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gromm 6. 12. 2006 23:29

Další -> Nahrát Hovor (nevzpomenu si přesné znění)
Mám rád Hip Hop, mobily, zbraně...
Ale stejně je nejlepší Sony Ericsson


5110 :arrow: 3510i :arrow: 8310 :arrow: K500i :arrow: K750i :arrow: E50 :arrow: W800i
Gromm
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TA 7. 12. 2006 11:51

v čom mám ťuknúť na " dalšie "?

v Zázname zvuku sú pod ponukou " dalšie " tieto možnosti :
- nahrať nové;
- odoslať;
- premenovať;
- odstrániť;
- nahraté zvuky.


Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 7. 12. 2006 12:27

2 TA>
Ťukneš na to, co s tím chceš provést. Pokud nic, opustíš diktafon vracečkou a tím to končí.
Deleted user

Odeslat příspěvekod TA 7. 12. 2006 12:31

Majkl vP. : lenže tam nie je žiadna možnosť nahrať hovor :?
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 7. 12. 2006 12:37

Hovor můžeš nahrávat pouze ve chvíli, kdy nějaký hovor probíhá - v jeho průběhu pak stiskneš tlačítko Další a zvolíš Nahrát (poslední položka v seznamu) - přesně jak napsal výše Gromm.
Deleted user

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků