K750i a Porta Pro - hlasitost

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vector 7. 10. 2006 20:48

A nebude ta hlasitost suvisit s tymi sluchadlami?
Vector
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johník 7. 10. 2006 20:54

Mám sice W810i, ale i tak hlasitost naplno je vražda uší a to i se standardně nastaveným EQ. Většinou poslouchám max. na předposlední kostičku. Zkoušel jsem i jiné sluchátka od Sony-ho a zdaleka hlasitost nebyla slabá, ale spíše nevinikal správný zvuk. Záleží kdo od toho telefonu co očekává.
Car: Corollka "Modroočko"
Phone: SE W810i + 2GB + HPM-70 and Nokia 6210
Comp: Intel C2D E6850, 2x1GB RAM Geil, GF NX8800GTX MSI OC, 2x 320GB a 1x 200GB HDD, Seasonic 550W, Eizo S2031W.
Johník
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yakkuru 7. 10. 2006 21:07

Teď zrovna jsme se dozvěděl na jednom fóru k SE, že jedna verze fw zvedla hlasitost. Tak jestli možná vy, co říkáte, že vám hlasitost stačí, nemáte právě ten novější fw? Ale našel jsem už jednoho s k750ičkem, tak jsem zvědav.
yakkuru
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vencos 8. 10. 2006 08:50

Tak si tu W800 od kámoše pujč a zkus si to v autobuse s Porta Pro...
Ten FW je taky možnost... Blíž ale o tom nic nevim
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 8. 10. 2006 08:51

Hlasitost sa zvysovala pri firmware R1AA008 co je dost davno a pochybujem, ze by mal niekto v telefone este R1N, ci dokonca R1L. A to zvysenie hlasitosti nebolo nejak extremne markantne, mozno ze sa to zvysilo o 1/2, alebo cely stvorcek...
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yakkuru 8. 10. 2006 18:57

Makaveli2Pac píše:Hlasitost sa zvysovala pri firmware R1AA008 co je dost davno a pochybujem, ze by mal niekto v telefone este R1N, ci dokonca R1L. A to zvysenie hlasitosti nebolo nejak extremne markantne, mozno ze sa to zvysilo o 1/2, alebo cely stvorcek...


Díky za informaci. Prosím Vás prozraďte mi někdo, jak zjistit na telefonu verzi fw. Nikde to nemůžu najít. Ale při hledání jsem našel tuto zajímavou tabulku: http://k750i.profitux.cz/firmware.html, kde se píše, že se hlasitost zvyšovala dokonce dvakrát.
yakkuru
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KluG 10. 10. 2006 14:35

Prosím Vás prozraďte mi někdo, jak zjistit na telefonu verzi fw. Nikde to nemůžu najít.n/quote]

----> FAQ
Fabia 1.4, 74kW
KluG
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jetel 10. 10. 2006 15:14

no trebas v moji 990 hraji kossy nepochopitelne hlasiteji nez HPM-70, pritom z fyzikalniho hlediska by tomu melo byt naopak
jinak firmware by mel jit zjistit takto >*<<*<*
didaktik gama + videoterminál meteor
jetel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 10. 10. 2006 17:42

Inak tu hlasitost si mozes zvysit aj doma... http://www.se-tuning.cz
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filip Novák 10. 10. 2006 17:47

Makaveli2Pac píše:Inak tu hlasitost si mozes zvysit aj doma... http://www.se-tuning.cz


Když už udáváš "nějakej" link, tak uveď link přímo na tu určitou položku na tom webu... Díky :wink:
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misugen 10. 10. 2006 17:49

přesně tak, a funguje to, pokud se teda nekousne hned na cid49... :?
viz. http://se-tuning.cz/viewtopic.php?t=483
take it easy . . .SE
misugen
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků