Váš názor na W850i

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jvraga 25. 5. 2006 11:34

Nekoupil - nemá klasickou konstrukci :-(
In another thousand years we´ll be machines or Gods...
jvraga
Junior

Odeslat příspěvekod Filip Novák 25. 5. 2006 15:57

Na internetu se objevila fotka W850i s růžovým podsvětlením klávesnice (viz. foto) .
Mylíte ,že to bude i u finálového kousku?
Nebo je to třeba jen "special" pro T-mobile?


Obrázek
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 30. 5. 2006 09:29

Na stranke mobile-review sa objavila prva obsiahla recenzia tohto modelu:
http://www.mobile-review.com/review/son ... 0-en.shtml

Ako som uz davnejsie povedal, model sa mi velmi nepaci, cierna verzia este ako tak ujde, ale ta biela s tym podsvietenim doruzova je hrozna. Ak sa ale rozhodnem kupit telefon bez OS, urcite nad nim, popri K800i budem uvazovat.
Ako sa aj mate moznost v recenzi docitat, SE W850i nema, co sa tyka mobilov ktorych, okrem zakladnych funkcii, hlavnym lakadlom je prehravanie hudy, konkurenciu. Okrem paradnych sluchatok a 1GB karty typu MSPD v zakladnom baleni, poskytuje prepracovany prehravac, este kvalitnejsiu reprodukciu hudby ako K800i a najlepsiu vydrz spomedzi vsetkych modelov na trhu (tu jasne citit vplyv Sony). Autor recenzie pise, ze model uspesny bude, no nedosiahne v predajnosti take cisla, ako K800i.
Model by sa mal dostat na trh v Auguste a cena by sa mala pohybovat medzi 400-430 Euro.

EDIT: Telefon svieti ruzuvo len pocas prehravania hudby.

Obrázek Obrázek
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filip Novák 4. 9. 2006 09:02

Tak už se předběžně ví kolik bude stát. Z vaší peněženky zmizí něco kolem 12 tisíc...
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Under101 4. 9. 2006 09:14

filiptoje píše:[i]Tak už se předběžně ví kolik bude stát. Z vaší peněženky zmizí něco kolem 12 tisíc... /i]
to by mě zajímalo kdo u sebe v peněžence nosí 12 tisíc :-D
N3410 => N6510 => N6220 => N6230i black + Kingstom MMC+ 512MB + Nokia HS-23
dále předplacenka u VF ale zálusk na NABITO 300
nesnáším Simbian, podporuji WM a miluji Nokie
Under101
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 4. 9. 2006 10:16

znám takový :lol:
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Junior

Odeslat příspěvekod Lalues 4. 9. 2006 15:16

Ale jo ten telefon se mi libi. Ale postradam AF nevim proč ho už SE nedava dal ale asi si ho schovava jenom pro cybershot phones. Jinak pěkny libi
<<<Sony Ericsson W800i 4ever>>>
Lalues
Junior

Odeslat příspěvekod nxau 7. 9. 2006 10:45

Mno, jak jsem to tady tak četl, tak asi jsem zatím jeden z mála komu se ten telefonek líbí a kdo už netrpělivě čeká na jeho koupi :-) Některé věci tomu opravdu chybí - ale každému telefonu něco chybí a zatím jsem nebyl s žádným telefonem 100% spokojený. Ale ten design se mi moc líbí a ostatní věci jsem ochotný překousnout. Cenu lehce přes 12t jsem čekal. Zatím ho na webových stránkách nabízí několik internetových obchodů ale zatím není nikde skladem. Potěšili mě už i na http://www.kasa.cz kde už ho taky inzerují ale ještě ho nemají skladem a bohužel zatím mi nikdo nebyl schopný říct kdy ho dostanou (ani orientačně) - dokonce jsem se byl ptát i ve značkovce T-Mobilu a tam se na mě dívali jakože co to po nich vlastně chci za model :) Ale pokud ho nebudou mít někde v obchodech na ostravsku, tak si ho koupím přes kasa.cz protože se mi ze všech e-obchodů zdá nejdůvěryhodnější a hlavně nejznámější.
Siemens C10 -> Alcatel OTCdb -> Sony J5 -> Nokia 3510i -> Siemens M65 -> Samsung E720 -> SE W850i -> SE Vivaz Moon Silver -> Sony Xperia S
nxau
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goddmetal 7. 9. 2006 18:32

Ja ho taky beru...Na 100%! Tendle telefon je proste dost good..Je zajimavej a ma 1G kartu:P
Goddmetal
Junior

Odeslat příspěvekod mara.01 7. 9. 2006 20:07

Tenhle founek se mi moc líbí... ale nechtělo se mi na něj čekat, tak jsem si koupil V630i... a jsem spokojenej a moc...
mara.01
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goddmetal 7. 9. 2006 20:08

25týho je tady:P:P...To si jako tech par dni pockam:)
Goddmetal
Junior

Odeslat příspěvekod nxau 7. 9. 2006 22:04

Goddmetal píše:25týho je tady:P:P...To si jako tech par dni pockam:))/quote]


Až?! To já myslel že snad během týdne tady bude :-( A z jakého ověřeného zdroje to máš? U mě T-M i kasa.cz hráli mrtvého brouka.
Siemens C10 -> Alcatel OTCdb -> Sony J5 -> Nokia 3510i -> Siemens M65 -> Samsung E720 -> SE W850i -> SE Vivaz Moon Silver -> Sony Xperia S
nxau
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goddmetal 8. 9. 2006 17:38

No já se koukal na obchod sony erricsonu..http://www.sonyericsson-shop.cz/sony-er ... k+dp46740/

Presneji tady:)
Goddmetal
Junior

Odeslat příspěvekod Filip Novák 18. 9. 2006 20:04

Teď se držte...

SE W850i se bude také prodávat zlato-bílé barvě. A víte z čeho bude udělané logo Walkman u této barevné kombinace?
Bude ze 24karátového zlata. Z tohoto drahého kovu je však vyrobeno je v této barevné verzi, v černé je pouze plastové...

Obrázek
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majo255 19. 9. 2006 06:00

Mne sa paci.A viete co ma este v baleni okr. 1gb karty?Bluetooth sluchadla s LCD displayom,zvuk v hifi kvalite...(HBH-DS900 ktorych cena sa odhaduje okolo 4000) No proste pecka.
Majo255
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků