Bližší informace o SE K700i

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jankas 2. 12. 2005 08:26

Potřebuji se zeptat na nějaké věci ohledně tohoto mobilu. Chci ho koupit přítelkyni. 1) jde dát MP3 jako vyzvánění 2) jde nastavit svoji vlastní melodii na sms 3) dá se vypnout T9 (chtěla radši Samsung X640,ale tam se prý údajně T9 nejde vypnout). Dále jsem se chtěl zeptat na mínusy tohoto telefonu. Zatím díky
jankas
Junior

Odeslat příspěvekod kuej 2. 12. 2005 08:29

Mp3 se dá nastavit jako zvonění , můžete nastavit svoje vyzvánění pro sms T9 jde vypnout ( ale u tohoto si nejsem úplně jistý )
mínusem je celkem nekvalitní fotoaparát a chybějící paměťvé karty ale pokud vaše přítelkyně není technoid tak jí to asi vadit nebude :-)
kuej
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jankas 2. 12. 2005 08:36

kuej píše:Mp3 se dá nastavit jako zvonění , můžete nastavit svoje vyzvánění pro sms T9 jde vypnout ( ale u tohoto si nejsem úplně jistý )
mínusem je celkem nekvalitní fotoaparát a chybějící paměťvé karty ale pokud vaše přítelkyně není technoid tak jí to asi vadit nebude :-)l/quote]


Paměťové karty určitě potřebovat nebude. Líbil se ji více ten Samsung, ale nemá vnější displej a navíc nejde vypnout T9, nemá mp3 zvonění
jankas
Junior

Odeslat příspěvekod Daud 2. 12. 2005 08:39

uživatelská sms nejde, zvonění ano, další mínus problémy s joystikem,-nejsou výměnné kryty, +dobrej displej,+ rychlá odezva,- vrže zadní kryt, jinak good foun 8)
Daud
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jankas 2. 12. 2005 08:41

Daud píše:uživatelská sms nejde, zvonění ano, další mínus problémy s joystikem,-nejsou výměnné kryty, +dobrej displej,+ rychlá odezva,- vrže zadní kryt, jinak good foun 8)//quote]


ta T9 jde úplně vypnout?
jankas
Junior

Odeslat příspěvekod havros 2. 12. 2005 08:51

T9 jde vypnout přidržením *
havros
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jankas 2. 12. 2005 08:54

havros píše:T9 jde vypnout přidržením *m/quote]


díky. Ty fotky jsou fakt nic moc?
jankas
Junior

Odeslat příspěvekod mbiba 2. 12. 2005 08:55

zvoneni jde, sms si muze vybrat asi z deseti tech co tam sou od vyrobce, t9 se trvale vypnout dá,prostě si to pamatuje poslední stav t9... Podle mě je jí vypínat škoda... Neboť má uživatelm editovatelný slovník, podle mě dokonce relativně neomezené kapacity (za rok se ještě nevymazal) a hlavně umí si ty slova řadit podle priorit, takže jako u nokie tam neni problem mit slovo cau hned, pokud ho častěji volím... Je to rozhodne nejlepší t9 jakou sem zatím viděl...
Hloupé telefony SE>>HTC Touch Diamond>>Nokia 5230>>A zpět k hloupému Sony Ericssonu j108i Cedar (aka poslední mohykán A200)
mbiba
Junior

Odeslat příspěvekod mbiba 2. 12. 2005 08:56

mělo tam být narozdíl od nokie... pardon
Hloupé telefony SE>>HTC Touch Diamond>>Nokia 5230>>A zpět k hloupému Sony Ericssonu j108i Cedar (aka poslední mohykán A200)
mbiba
Junior

Odeslat příspěvekod KarelMlha 2. 12. 2005 08:58

T9 vypnout jde, joystick je citlivý, ale zvykneš si rychle. Nekde jsem čet, že v současné sobě už tak neblbne. Vyrábí se už delší dobu, jestli se to fakt zlepšilo nevím. Záleží samozřejmě na tom jak ho používáš, jestli jen telefonuješ a píšeš SMS, nebo jestli paříš hry a joystik je v zápřahu a pořádně se do něj "opíráš". Zvuk SMS měnit nejde. Vrání krytu souvisí s tvrdší klávesnicí a držením v jedné ruce a asi taky jestli nosíš telefon hodně po kapsách. Mě zatím nevrže.
KarelMlha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jankas 2. 12. 2005 09:02

mbiba píše:zvoneni jde, sms si muze vybrat asi z deseti tech co tam sou od vyrobce, t9 se trvale vypnout dá,prostě si to pamatuje poslední stav t9... Podle mě je jí vypínat škoda... Neboť má uživatelm editovatelný slovník, podle mě dokonce relativně neomezené kapacity (za rok se ještě nevymazal) a hlavně umí si ty slova řadit podle priorit, takže jako u nokie tam neni problem mit slovo cau hned, pokud ho častěji volím... Je to rozhodne nejlepší t9 jakou sem zatím viděl...9/quote]


Bude to pro ní velký skok. Teď má N3310 a tam ta T9 ještě nepracuje jak by měla. Prostě je zvyklá psát klasicky, tak jsem chtěl vědět jestli jde vypnout nebo ne. U toho Samsungu to třeba nejde. To mě celkem zarazilo. Já mám Motorolu V300 a tam je iTAP a je pěkně na h...
jankas
Junior

Odeslat příspěvekod YAMATO 2. 12. 2005 12:54

S tím joystickem je to pravda, u nových K700 už to je o dost lepší. Ta T9 je opravdu skvělá, zvykne si na ni a nebude chtít jinak. A když podložíš kryt baterie, tak vrzání zmizí...i tak je jen nepatrné.
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 2. 12. 2005 14:44

Přesně jak napsali ostatní...taky se musim přidat ten joystick je fakt na ***** a to nehraju hry a když jo tak na klávesnici...
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod jankas 2. 12. 2005 15:59

Tak asi půjdu do K700. Uvažoval jsem ještě o nějaké Nokii, ale zatím vede K700.
jankas
Junior

Odeslat příspěvekod KarelMlha 2. 12. 2005 17:56

Jak zapnu u K700i při hovoru hlasité handsfrree? :roll:
KarelMlha
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků