Format obrazku v MMS

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod j333x 17. 10. 2005 08:18

Chtel jsem poslat v MMS svoje vlastni obrazky, tak jsem si je pripravil na pocitaci (v nejakem rozumnem rozliseni), nahral do telefonu (tam byly normalne videt), vlozil do MMS, odeslal - vse vypadalo ok. ALE - kdyz jsem se potom podival do odeslanych MMS, misto obrazku tam byl jen sedy obdelnicek :( jak to doslo prijemci jeste nevim, ale zjistim. Nicmene - je nejake omezeni na obrazky v MMS? Treba neco jako pomer stran? Vsechny obrazky mely kolem 300px podel jedne strany a velikost 20-25kB, to by problem byt nemel ....
j333x
Junior

Odeslat příspěvekod hotspot 17. 10. 2005 10:16

Rozlišením to určitě nebude, přes MMS můžeš posílat i VGAčka - jaký je tvůj typ telefonu?
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j333x 17. 10. 2005 10:26

K700i
prijemci prisly vsechny fotky ok (na T630), ja je mam v odeslanych zpravach proste blbe (jen sede obdelnicky), pritom stejne fotky primo v adresari jsou ok...
j333x
Junior

Odeslat příspěvekod Daft 17. 10. 2005 11:04

Je to tím, že jste původní obrázky vymazal z telefonu, přejmenoval je nebo jakkoli změnil. SonyEricsson se snažil ušetřit paměť tím, že fotky, které jste odeslal se neuložily přímo do MMS zprávy, ale při opětovném prohlížení se pouze vyvolaly ty uložené v obrázcích.
Daft
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j333x 17. 10. 2005 11:08

jo, to muze byt ono ! Presunul jsem si je do jineho adresare, no to ma na to prijit :)
diky moc !
j333x
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků