sony Xperia E 4g

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod michal fcs 16. 4. 2015 14:35

Zdravím, mám novou Xperii E4g, po pár bezproblémových hovorech začalo, že když přijmu hovor, volající mě první cca 2 sec. neslyší, potom už jo. Pokud já někomu volám, je vše ok. Již jsem vyměnil simku a to samé, pár hovorů ok, nyní stejný problém. Má někdo zkušenost, čím by to mohlo být?
michal fcs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Brůča1 10. 5. 2015 07:39

Přesně to samé mi dělá Xperia L, netuším čím to je. Je to služební mobil, takže to neřeším.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod třešinka 11. 5. 2015 12:26

OT: Stejný problém u mojí Xperie L, ovšem pouze u příchozích hovorů od tchýně, volající ze stařičké čb třířádkové Nokie.
Pochopitelně to taky neřeším. Škoda že to nefunguje naopak - klidně bych prvních 5 minut oželela.
třešinka
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 11. 5. 2015 14:09

skúste v menu nastavení hovorov vypnúť "Potlacenie sumu mikrofonu" (nie som si isty ci to na L alebo E4g je ... ale ak ano, mohlo by to pomoct)
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod třešinka 18. 5. 2015 09:57

Jde - deaktivovala - pomohlo. Děkuji.
třešinka
Junior

Odeslat příspěvekod michal fcs 18. 5. 2015 15:12

Bohužel, mně to nepomohlo, dělá to stále nepravidelně, takže nejde nic vysledovat, nemá ještě někdo zkušenost s tímto problémem, než budu telefon reklamovat :-\
michal fcs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nicole12345 8. 7. 2015 16:51

Prosím Vás, mám takýto dotaz..Mám starší model Sony Ericsson Xperia E15i...potrebovala by som sa poradiť, či budem môcť volať z tohto telefónu v USA? Aké frekvencie podporujú operátori v USA?
Ďakujem velmi pekne.
Nicole12345
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků