Sony Ericsson J10i2 Elm - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Aliceinchains 10. 5. 2010 14:20

petrikka píše:zdravim, existuje prosim mp3 player který by zároveň z netu stahoval texty písniček? díky! myšleno na SE elm.. :)

Existuje jmenuje se TTPod.
Aliceinchains
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrikka 10. 5. 2010 15:28

AIC: super díky! ovšem po instalaci jar je aplikace čínsky, netušim jak to přenastavit.. nebo je nutné použít i jad? díky!
petrikka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Aliceinchains 10. 5. 2010 15:41

petrikka:muzu Ti poslat TTPod ve verzi 0.9.8. tam uz by to melo byt v poradku.Akorat nevim jak tu vlozit odkaz,jedine ze bych ti to poslal emailem...
Aliceinchains
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JanaSE 10. 5. 2010 19:40

A jedná se o problém, který se vyskytuje pouze u telefonů prodávaných u Vodafonu?


Fíla píše:Mám Elma od Vodafonu a s reproduktorem jsem neměl problémy ani v době, kdy jsem měl v telefonu jeho firmware. Navíc nefunkční reproduktor není softwarová, ale hardwarová závada.

Zřejmě se bude jednat o problém, kdy Elm bez zásahu uživatele stahuje data, dokud se nevymažou přednastavené emailové účty, což se řešilo i zde.
JanaSE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JanaSE 10. 5. 2010 20:42

Aha, takže to vlastně až tak velký problém není... Jen mě udivuje krok Vodafonu, že Elm úplně stáhl z prodeje a není ho možné k paušálu koupit... Prostě budu doufat, že chybu co nejdřív odstraní a zase ho dají do prodeje, zatím ho nechci kupovat jinde jelikož od operátora ho můžu mít za velice nízkou cenu...
Naposledy upravil nitram47 dne 10. 5. 2010 21:05, celkově upraveno 1
Důvod: predchádzajúci príspevok sa necituje
JanaSE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hamulka 12. 5. 2010 19:25

Elm a instalace Trekbuddy: podle návodů zde na fóru i podle anglického fóra se snažím dostat do svého Elma Trekbuddy, ale končím už u kroku Instalace. Ze stránek TB stáhnu do počítače soubory .jar a .jad, pak je přes kabel zkopíruju do paměti telefonu, do něhož jsem už založila příslušných 5 adresářů, jak je v návodu. Zvolím možnost Instalovat u souboru .jad, ale pak vždy následuje hlášení Operace se nezdařila. Dělám někde chybu? Může vadit, že je tel. od Vodafonu? Díky za radu!
hamulka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Laucius 13. 5. 2010 14:07

Tak elm ve vodafone uz maji..ale pri zkouseni jsem zaboha nemohl dostat z telefonu ono widget menu.
Laucius
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 13. 5. 2010 14:41

Jak nemohl dostat? Pokud ho chceš zapnoutl, takm zmáčkni v pohotovostním režimu navigační tlačítlo nahoru.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Laucius 13. 5. 2010 14:55

no a to je prave ten for.... nejde to..takze mam obavy ze je to nejaka paradni Vodafone customizace... ale v tom co jsem mel v ruce..normlani retail baleni..tak to fakt neslo...i sem projel celej telefon jestli to neni nejaky dekativovany..ale co vim tak je to napevno na sipku nahoru.
Laucius
Junior

Odeslat příspěvekod Laucius 13. 5. 2010 16:58

tak v tom pripade slo o to prvni spusteni :)
Laucius
Junior

Odeslat příspěvekod eXtreme Jack 13. 5. 2010 18:40

Nevíte někdo jak pustit youtube video pres wifi?
eXtreme Jack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eXtreme Jack 13. 5. 2010 20:30

Omlouvám se všem zúčastněným za spam, stačilo nastavit falešnej účet a pak to jde.
Jinak stream atp. asi rozchodit opravdu nejde?
eXtreme Jack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karel.pl 14. 5. 2010 13:13

Ahoj, přecházím z SE K800i na SE J10i Elm. Včera mi přišel od O2, FW R7BA076100210. Levnější zpracování což jsem čekal, zajímavé novinky... Je to poslední FW? Chybí mi možnost rychle zastavit (a spustit) přehrávání, nezobrazování času, přišlých SMS a nepřijatých hovorů na zhasnutém displeji... Twitter, Facebook jsou pro mne kraviny, nedá se šipka nahoru využít nějak jinak? Internet je taky přes několik zmáčknutí. Chybí mi i horní vypínací tlačítko kterým bych rychle vypl zvuky nebo zamkl mobil. Zdá se mi méně citlivé WiFi oproti Xperii X1 kterou mám také. Ta i notebook mi najde doma 10 cizích sítí, Elm jednu. Nabíječka z K800 má vyšší proud než nová k Elmu. Nevím jestli je to tím ale nabíjení na starší mi několikrát způsobilo hlášení "Chyba nabíjení". Karel
karel.pl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karel.pl 14. 5. 2010 14:10

Díky za vyjádření. A "možnost rychle zastavit (a spustit) přehrávání..." není jen nějakou klávesovou zkratkou když už šetřili na tlačítku? Nezobrazování času, přišlých SMS a nepřijatých hovorů na zhasnutém displeji - neumí to nebo to já neumím nastavit?... Fórum o ELMu čtu pravidelně ale už se možná něco z paměti vytratilo... Karel
karel.pl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nitram47 14. 5. 2010 14:43

na zhasnutom displeji sa informacie nezobrazuju asi uz od cias k800i (+-). pokial chces vidiet, staci stlacit tlacidlo volume. nachvilku sa ti podsvieti.

co myslis tym "možnost rychle zastavit (a spustit) přehrávání..."? stredovym tlacidlom to nejde?
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků