Policejní kontroly - Praha

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 4. 2009 09:44

Já si to myslel, kua. :grr:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snail 21. 4. 2009 12:40

Ještě že vždy stahuju sluneční clonu, neb tam jezdím 70
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 4. 2009 12:44

Někteří fikaně objíždějí odstavným a neuvědomili si, že přeinstalovali kamery tak, že berou i odstavný :-P
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 21. 4. 2009 12:48

kamery zabit
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 4. 2009 12:58

Heh, už zase :mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepek 21. 4. 2009 12:59

Bude jich ještě víc ]:-<
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod sparrow75 21. 4. 2009 23:51

pepek píše:To je ten samý případ, jako D1 od Brna a nájezd na JS a dále směr do centra a konec dálnice. Pokud se obecním k.r.e.t.é.n.ů.m. zachce, tak na té úsekovce vyrvou miliony - je tam totiž padesátka ]:-< a ne 70, jak si většina lidí myslí :pozor

:shock: kde zase je 50 asi jsem blbej ale nepochopil jsem to prosím o upřesnění diky ;-)
Mello je jediný,Mello je naše internetové slunce,Mello je náš bůh
a proto modleme se společně Mello náš jediný na nebesích.
sparrow75
Missák Garáže 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod turboleon 22. 4. 2009 05:51

Měření na třídě 5.května.... Byla tam 80. Teď jsou tam všude 70, nicméně značka, která je před tím měřeným úsekem, je zrušena nájezdem z JS a už pak není obnovena. Protože je tam již ukončena silnice pro motorová vozidla, platí tam 50. To samé je nájezd z JS, značka konec silnice pro motorvá vozidla a 70, pak nájezd na tř.5.května který 70 ukončuje a pak už úsekovka. já tam již jezdím 60 tacho, většina lidí mě předjíždí, někteří si dokonce stále myslí, že je tam 80. To bude extra maso. Magistrát o chybě ve značení ví a nehodlá s tím nic dělat, proč asi ?
turboleon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepek 22. 4. 2009 07:14

Protože do pár týdnů bude 50-ka od té JS až po Nuselák.
Stížnosti směřujte na Blbéma a jeho crew
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod greggie 22. 4. 2009 07:37

no pockat - podla mna najazd s pripajacim pruhom kedy sa cesty FYZICKY nekrizuju rozhodne nie je krizovatka, ktora by mala rusit rychlost - ak hej, tak predpokladam, ze tam davate ludom prednost z prava ked idu z JS 8-)
greggie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepek 22. 4. 2009 07:42

Jestli je to v cizí zemi jinak, tak je mi to v tuto chvíli šumafuk. Tady jsem ale v ČR a platí zde určité právní normy. Jestli v cizí zemi dávate přednost vozidlům připojujícím se z přidatného pruhu a toto místo nepovažujete za křižovatku, tak si to tam dělejte jak chcete, ale v ČR respektujte daná místní pravidla.
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Tomas B 22. 4. 2009 07:52

turboleon píše:Měření na třídě 5.května.... Byla tam 80. Teď jsou tam všude 70, nicméně značka, která je před tím měřeným úsekem, je zrušena nájezdem z JS a už pak není obnovena. Protože je tam již ukončena silnice pro motorová vozidla, platí tam 50. To samé je nájezd z JS, značka konec silnice pro motorvá vozidla a 70, pak nájezd na tř.5.května který 70 ukončuje a pak už úsekovka. já tam již jezdím 60 tacho, většina lidí mě předjíždí, někteří si dokonce stále myslí, že je tam 80. To bude extra maso. Magistrát o chybě ve značení ví a nehodlá s tím nic dělat, proč asi ?


Možná máš pravdu s tím, že je ta 70 zrušena nájezdem z JS, ale myslím, že je to tam bráno nově jako 70tka. Nemyslím si, že by měla být 50tka jen v měřeném úseku a od Brumlovky zase 70tka :hm Nebo někdo tady 100% ví, že městká policie bere měřený úsek jako 50tku?
Mě tady vždycky vystresujete :D
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sparrow75 22. 4. 2009 08:09

To se mě nezdá podle mě tam platí ta 70 :hm no uvidíme zatím nic nepřišlo jezdím tam 70 pořád 8-) takže až to přijde dojdu odevzdat řidičák a půjdu kopat příkopy :mrgreen:
Mello je jediný,Mello je naše internetové slunce,Mello je náš bůh
a proto modleme se společně Mello náš jediný na nebesích.
sparrow75
Missák Garáže 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepek 22. 4. 2009 08:18

Chlapci, chlapci, myslet si můžete cokoliv, ale ta 50-ka tam dle současné právní úpravy platí. Je až po nájezd z Vyskočilky, kde zase začíná 70-ka. Jestli obecní darmožrouti měří 50-ku či zda měří 70-ku nevím, ale pokud by měřili 50-ku, tak na toto mají dle této současné situace právní podklad. Je to chyba úředníka, který vydal rozhodnutí pro umístění dopravního značení.
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 4. 2009 08:22

Já už tam jezdím raději taky 60 tacho :-[
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků