vyfuk na miru

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod voborl00 7. 2. 2008 10:17

mam foto nekdy z vyroby, fotky z hotovy prace jsem mel v notebooku kterej mi ukradli :-)

k nahlednuti tady:

http://picasaweb.google.com/voborl00/Taunus

ale spis mi poradte s tim vyfukem ;-)
voborl00
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fahrer 7. 2. 2008 10:25

Na těch kolech to vypadá, jak nějakej dragster.
fahrer
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod voborl00 7. 2. 2008 10:43

ty zadni jsou 235/60 r13, jsou tam takovy balony proto aby to aspon trochu pruzilo, vzadu jsou 2x dvojity tlumice a prijdou tam pritvrzeny a kratsi pruziny takze by to byl docela kostitras

kazdopadne tyhle gumy jsou spis na test, byly tenkrat za hubicku, nakonec tam asi zustanou 245/40 r13 co jsme sehnali z nejakyho druhu okruhovych formuli :-P
voborl00
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 7. 2. 2008 10:49

voborl00: to by byla věčná škoda... na zěch balónech to vypadá super... :-) jen bych to vpředu trochu snížil :-)
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod voborl00 7. 2. 2008 10:54

vpredu je to zvedly protoze tam neni motor kterej by to zatezoval ;-)

cely to prijde snizit

ja bych tam ty gumy taky nejradsi nechal, kdyz se to umeje tak to vypada fakt super, ale je to bohuzel nesehnatelnej rozmer - narozdil od tech formulovejch rozmeru ktery se u jednoho zdroje vali v obrovskejch seriich :-P navic jsou celkove mensi (na obvod) takze je tam tim padem kratsi celkovej prevod coz potesi na odpichu ;-)
voborl00
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 8. 2. 2008 16:02

wolff píše:A proč to celé děláš?
Tobě se to auto tak líbí? JIný důvod nevidím. b]Historická cena = 0, sportovní cena = 0, spolehlivost = 0... PAst na peníze..e/b] NEní ti těch peněz líto? Co to prodat (jinému chudákovi), a když už tak už sehnat nějakého Coswortha... Třeba Sierru... Při troše snahy...r/quote]

wolffe, tady ale nešla řeč o Fiatech :mrgreen:
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod varok 30. 3. 2008 10:56

Já si kdysy taky myslel, že si dám udělat na fáčko nějaký pořádný láďák. Když jsem se ptal v jedné firmě a řekly mi cenu asi kolem 20000,- Kč tak jsem se na to vy....l a koupil si universál v tuning shopu za asi 2500,- Kč a jsem spokojený.
varok
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod divxfan 30. 3. 2008 16:32

racek píše:2divxfan: Ty jsi fakt pako :-) Jeste napis adresu toho STK a budes dokonalej...


tak už zdražili, parchanti, a chtěj bez přistavení auta trojku. to jsem ho tam radši vzal, každej technik (na emisích za chybějící kat, na technický za jiný kola a ťupku ve skle) dostal na pivko po čtyřech kilech, kamarád, co tam má známý cca 800 a všichni jsme byli spokojení. ale jinak to neschvaluju, jen já si za stavem svýho auta vždycky stál a prostě kat u turbo motoru zbytečně škrtí výkon a čtyřpístky bremba prostě do 16" alu nenarvu, tak tam musela jít kola větší no :) jinak technik nevěděl, co by napsal do protokolu za závady, tak si musel aspoň pár lehkých vymyslet a to se jednalo téměř o veterána
divxfan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod divxfan 30. 3. 2008 16:33

varok píše:Já si kdysy taky myslel, že si dám udělat na fáčko nějaký pořádný láďák. Když jsem se ptal v jedné firmě a řekly mi cenu asi kolem 20000,- Kč tak jsem se na to vy....l a koupil si universál v tuning shopu za asi 2500,- Kč a jsem spokojený.K/quote]


koupil jsi tuzerskou koncovku, co nadělá jen hluk a žádnej užitek, jsi chtěl napsat
divxfan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 30. 3. 2008 16:38

divxfan píše:... každej technik (na emisích za chybějící kat, na technický za jiný kola a ťupku ve skle) dostal na pivko po čtyřech kilech, kamarád, co tam má známý cca 800 a všichni jsme byli spokojení. ... /quote]


ne nadarmo se říká mluviti stříbro, mlčeti zlato
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod caprighia 30. 3. 2008 17:47

Nedávaly se do Taunusů jen V6 2,3 ? ...já vím, že ta 2,9 kosík je vlastně evoluce tohoto ze 60´tak držím palce ať to dokončíš - i když ještě hezčí je podobně udělaná Cortina Mk III labuť, tohle "tvoje" jsem měl 2,3 Ghia a i s těmi 114 hp a tunou váhy jsem byl king semaforů :-) Apropo, asi na to mám zadní lampy (jestli to není z Oriona, ve skříni to už po letech nepoznám)
Tazio Nuvolari
Umělá Hmota
Pátá Míle
kácovský ležák
caprighia
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 3. 4. 2008 16:47

Taunuse schvaluju, sam sem mel dva a sou to super skopky, ten druhej se koupil prave kvuli upravam, ale bohuzel se to nedodelalo a to pouzitelne z toho nedodelaneho celku se prodalo do Nemecka, jinak ja jen do motoru nacpal skoro 200 tisic ( 2.3 V6 puvodne 2 litr V6 ), nastesti se za obdobnou castku tuky prodal :D a zbytek auta aby za neco stal by zbastil pocitam jeste aspon tak 3-4x tolik :( , takze drzim palce at to dokoncis

ja bych rad nekdy v budoucnu sel do Taunuse Coupe V6
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 3. 4. 2008 17:08

tak se pridam. Myslite ze je v cr nejaka profi firma co by dokazala dostat do fiatu 625e, motor plus prevodovku z nejake 1.6 nebo 1.4? Popripadne klidne s preplnovanim. Cena do 250 tisic?


Kdyz tak koukam porad zvazuju jestli vykuchat felcku a udelat s ni rasovaci karu nebo to udelat z fiatu.

Pripadne by stacilo preplnovani do fiata, hledal jsem v polsku ale ty hatmatilce bohuzel nevladnu.
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 3. 4. 2008 17:11

Vana666 píše:
divxfan píše:... každej technik (na emisích za chybějící kat, na technický za jiný kola a ťupku ve skle) dostal na pivko po čtyřech kilech, kamarád, co tam má známý cca 800 a všichni jsme byli spokojení. ... /quote]

ne nadarmo se říká mluviti stříbro, mlčeti zlato /quote]


proc? sice neresim detaily ale kdyz jsem stavel barak povazoval jsem za luxus platit 2x5000 mesicne za garaz tak jsem mel dva roky u taty v hale a propadla mu technicka. tak jsem tam zajel, 2 hodiny stal u stk pockal si na nejakeho prusera rekl mu ze vi jak se v tom chodi ze dostane 3000+500 za celou technickou (tj realne bylo na uplatek jen o 800 korun mene stk+emise) a za 30 minut jsem jel s papirama domu.

bylo to v roce 2006 a auto bylo rok 2001, bez jedine zavady a v hale stoji doted :(
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 3. 4. 2008 18:29

mlaskac: v každém případě jsou to věci s kterýma není nutné se chlubit úplně veřejně
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků