Zadní zatmavená světla na O1

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod -LK- 24. 11. 2005 12:16

martin.lee píše:hmm... co dodat, jste dobri! Ne, jste nejlepsi. Tak to mate radi, ze?

Možná, že kdyby sis komplexy léčil jinak než ohrožováním ostatních tuzením popelnice, tak bys negativní reakce nedostal.
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Registrace Buerace 24. 11. 2005 12:34

martin.lee: cos čekal? promiň ale pro lidi co si dávaj na auta takovýhle věci, mám jen ránu mezi oči. Je mi jedno jestli má někdo na autě miliardu diod, 250 voňavejch stromečků, votuzený MHC křídlo, audio 16x800W nebo senzory ala Knight Rider, ale věci který ohrožujou ostatní jsou pouze na ránu pěstí.

jak se říká - svoboda každého člověka končí tam, kde začíná svoboda druhejch. Nepřál bych ti, abys jednou zažil jaký to je, když začne za zhoršený vidtelnosti před tebou brzdit člověk se ztmavenejma zadníma lampama. Zkus nad tím popřemejšlet...
Registrace Buerace
Nováček

Odeslat příspěvekod martin.lee 24. 11. 2005 12:56

goes: jasne ja jsem jenom reagoval kdyz se tady do me opiraji, tak potom litaji trisky hlava nehlava ;)

Ty tmave svetla jsem videl na tmave hnede oktavce (stejne jakou mam ja) a chtel jsem vedet kolik to stoji, jestli se to meni cele nebo jen sklo a samozrejme jestli je to schvaleny doplnek pro provoz na pozemnich komunikacich! Upavy delam rad (kridlo, barevne brzdy, tonovane skla...) ale nemam na aute nic co neni schvaleno nebo nema A-Test! Nepouzivam zadne neony nebo jine svetla ktere oslnuji nebo jinak budi pozornost! Tuning musi byt vkusny a pokud svetla nemaji spravnou ucinost nebo nejsou schvalena tak si je tam nedam, ale to muzu ZJISTIT AZ TEHDY AZ SE NA NE BUDU MOCT NEKDE PODIVAT, tak a uz znate duvod proc jsem se vas na to ptal. Informace neni zlocin! Az me potkate na ceste bez svetel a s letnima gumam v -10C tak pak si na me ukazujte!

Co je horsi? Clovek co si upravuje auto dle sveho vkusu v ramci pravidel silnicniho provozu, nebo slusny ridic co jezdi s funglovkou na kterou ani nesahl a to doslova ze jezdi na letnich v mrazech?

A uz me s tim neserte! Rano kdyz jsem jel Ostravou (6:30) tak jsem potkal 3 auta co nesvitila vubec, to jsou potom dobre i ztmavene svetla!
martin.lee
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Registrace Buerace 24. 11. 2005 13:04

martin.lee píše:goes: jasne ja jsem jenom reagoval kdyz se tady do me opiraji, tak potom litaji trisky hlava nehlava ;)

Ty tmave svetla jsem videl na tmave hnede oktavce (stejne jakou mam ja) a chtel jsem vedet kolik to stoji, jestli se to meni cele nebo jen sklo a samozrejme jestli je to schvaleny doplnek pro provoz na pozemnich komunikacich! Upavy delam rad (kridlo, barevne brzdy, tonovane skla...) ale nemam na aute nic co neni schvaleno nebo nema A-Test! Nepouzivam zadne neony nebo jine svetla ktere oslnuji nebo jinak budi pozornost! Tuning musi byt vkusny a pokud svetla nemaji spravnou ucinost nebo nejsou schvalena tak si je tam nedam, ale to muzu ZJISTIT AZ TEHDY AZ SE NA NE BUDU MOCT NEKDE PODIVAT, tak a uz znate duvod proc jsem se vas na to ptal. Informace neni zlocin! Az me potkate na ceste bez svetel a s letnima gumam v -10C tak pak si na me ukazujte!

Co je horsi? Clovek co si upravuje auto dle sveho vkusu v ramci pravidel silnicniho provozu, nebo slusny ridic co jezdi s funglovkou na kterou ani nesahl a to doslova ze jezdi na letnich v mrazech?

A uz me s tim neserte! Rano kdyz jsem jel Ostravou (6:30) tak jsem potkal 3 auta co nesvitila vubec, to jsou potom dobre i ztmavene svetla!


Na tohle je snadná odpověď - to že člověk zapomene rosvítit se může stát (určitě se to stalo každému z nás). Každopádně bych si to netroufnul srovnávat s něčím, co si člověk vědomě dá na auto.
A z hlediska toho schvalování - v dnešní době jsou schvalovací procedury natolik benevolentní, že s vhodným doplňkem ke schvalovacímu řízení (nejlépe v nepodepsané obálce) lze schválit i spojler ve tvaru splachovacího záchodu.
Zodpovědná část populace to řeší tak, že používá zdravý rozum. Už to nebudu řešit - je jen na tobě, kam se přidáš.
Registrace Buerace
Nováček

Odeslat příspěvekod martin.lee 24. 11. 2005 13:09

-LK- promin ze raguju ale jake komplexy? Prave tohle jsem si rikal kdyz jsem cetl ty narazky na me, ze si nekdo leci komplex z detsvi! Ja treba neuznavam korejska auta, vanilkovou zmrzlinu, realityshow typu BigBrother, Nokie, huleni travy, vladu CSSD, ale kdyz za mnou prijde clovek s jointem v puse a zepta se me jestli nevim v kolik hodin zacina BigBrother tak mu reknu ze nevim presne ale asi neco malo minut po zpravach. Nezacnu ho poucovat o zivote.

Uznavam ze ztmavena svetla jsou na <> ale k memu typu a barve auta by se (dle meho nazoru hodily) a pokud by byly udelane tak ze by svitili stejne nebo lepe nez mam ted, nebo aspon tak aby to bylo dostatecne a vyhovovalo podminkam pro provoz na pozem. kom. tak bych si je tam moc rad dal!

Tady aby se clovek bal zeptat :(
martin.lee
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond007 24. 11. 2005 13:18

martin.lee: ale tak mas podle toho formulovat svuj dotaz...
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin.lee 24. 11. 2005 13:21

Nechci se hadat o tech svetlech, je pravda ze umysl je zjevny a zapomel parkrat i ja, ale znam lidi (promin dedo) co to delaji vedome, kdyz neni nutne (podle nich) tak nesviti, jako duvod uvadeji ze se zbytecne plytva energii a nici zarovka, to ze to pomaha ostatnim pri provozu je nezajima. A uz jsem psal ze vedome bych si na auto nedal neco co zhorsuje moji nebo cizi bezpecnost!

A uz me neserte, neni den v praci kdy bych nejel k bourace vytahovat zmasakrovane lidi co si nezapli pas a hrajou si na supermany at sviti nebo ne at maji kridlo o velikosti Texasu nebo linkove Volvo... skoda mluvit.
martin.lee
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond007 24. 11. 2005 13:25

martin.lee: nejsi kapku cholerik? :)
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -LK- 24. 11. 2005 13:32

martin.lee píše:zmrzlinu, realityshow typu BigBrother, Nokie, huleni travy, vladu CSSD, ale kdyz za mnou prijde clovek s jointem v puse a zepta se me jestli nevim v kolik hodin zacina BigBrother tak mu reknu ze nevim presne ale asi neco malo minut po zpravach. Nezacnu ho poucovat o zivote


Jenže tím, že bude čumět na Big Brother a hulit u toho jointa tebe vůbec nijak neohrožuje, což se o tuzérech s černejma světlama říct nedá, takže srovnáváš naprosto nesrovnatelný.

A jak tu padlo, zda je lepší tuzér nebo sériovka v zimě na letních - kurník co je to za srovnání? Nicméně když už, tak osobně radši potkám sériovku na letních, protože to není velká šance toho, že řidič bude bezohledný prase, zatímco u tuzéra mám velkou šanci, že to bezohledný prase bude (ohrožuje ostatní a obtěžuje zvukem - trubkou od kamen a TUC-TUC bednama i světlem - LED a neonem a hlavně stylem jízdy typu "radši mrtvej než druhej"). Pokud se teda bavíme o průměrným tuzérovi.
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin.lee 24. 11. 2005 13:35

Bond007: dneska urcite jo :>

No nic kdyz uz jsem v tom tak me prece jeste napadl dotaz na ktery se urcite najde spoustu chytrych odpovedi ktere ze me udelaji jeste vetsiho blbce.

Nemate nekdo tabulku nebo poradnik jak jdou po sobe ty sarze na forech? Od Novacka, pres Stamgastu ;) po Moderatora, je mi jasne ze je to podle prizpevku ale kolik a jak jdou po sobe.

Ted jeste par "ochrannych" vet:

- nechci to vedet abych psal zbytecne vzkazy a dostal tim vetsi sarzi
- nejsem clen vojenske spravy ani jina guma
- oznacenim guma neznevazuju povolani profi vojaka, bylo to mysleno jako zert
- ten seznam si nevytisknu a nenalepim na zadni svitilny sveho auta :))) LOL
martin.lee
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond007 24. 11. 2005 13:37

martin.lee: mas to hned na zacatku fora: jste zde poprve, staci si to precist :D :D :D
jinak to mas tady :D : http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?t=1810
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin.lee 24. 11. 2005 13:50

Bond: no vidis. A ted sleduj co se bude dit ;) par horkym hlavam to jiste neda a pocastujou me jiste nejakou chytrou hlaskou, treba mi nekdo koupi i slabikar ;)

-LK- nechod do extremu, typek co kouri jointa za volantem nebo cumi na vestavene televizi na BB, nebo dela jine picoviny je uricte bezpecnejsi nez tmave sveta, proc by mel cumet pred sebe a videt ze typek zpomaluje kdyz prece jeho sveta maji byt tak ostre aby to prosvitilo i jeho zhulene oci ;))) masakr debata :))) jsem pro udelat zebricek nebezpecnych veci co ohrozuji zivot na ceste, tmave svetla (o nichz jsem se jenom zminil) budou urcite mezi top five.

Ty svetla jsem videl jednou a ze z nich budu mit takove pozdvyzeni jsem teda necekal, co tepr az si je koupim.

No?! Kde si je muzu koupit? Na doplnich nebo na 4tuningu nejsou.
martin.lee
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 11. 2005 13:52

Bond: ja myslim, ze to formuloval presne. Ukazal obrazek toho co chce a zeptal se, kde se to da sehnat. Nic vic se neptal. Ostatni se na neho svezli, pritom nikdo nevedel, co s tim chce delat...
anonymni

Odeslat příspěvekod -LK- 24. 11. 2005 13:57

goes píše:Ostatni se na neho svezli, pritom nikdo nevedel, co s tim chce delat...


Přestože to nikdo nevěděl, ti "ostatní" se trefili :-). Chtěl si natuzit auto. Řada věcí se dá předpokládat. Když se 100 lidí zeptá v krámě, jestli mají mrkev, tak bych řekl (odhadem), že tak 99 lidí se ptá proto, že si jí chce koupit a ten poslední proto, aby vytáhl vzorník barev Pantone a zkoumal její odstín.
Stejně jako když jdu večer Sherwoodem a proti mně padesátiletý Lakatoš a v ruce kudlu, nemůžu vědět, že mě jde přepadnout, třeba je to student dálkového studia na VŠ a dělá psychologickou studii o předsudcích ;-)
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin.lee 24. 11. 2005 14:03

-LK- ted bez legrace, tvoje hlasky jsou dost dobre, myslim ze bys z fleku mohl konkurovat Rimmrovi z Cervenho Trpaslika, pokud neznas tak je to brit. sitkom zalozeny prave na takovy hlaskach a ted si mi ho uplne pripomel, fakt si me utrel na urovni, to hodne lidi neumi, proto beru zpet vsechny obvineni a ztahuju zalobu :))) skoro mam chut jeste neco placnout abych videl jestli to zopakujes.

A mas pravdu, chci si je koupit ale kdyz mi prodavacka rekne ze maji mrkve a ukaze mi je a ja uvidim ze jsou mekke jako banan tak myslis ze bych si je koupil? :) a jedemeee :) kdo zkonci prvni ten prohral :P
martin.lee
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků